Suzuki AN 400 Burgman (2008)

Vlastník prodej
Vloženo 31.5.2019
Aktualizováno 31.5.2019

Velký cestovní skútr pro starší a pokročilé ;) na výlety ve 2 jako dělaný.

Motorka koupena od FIRMA:LB moto (Ústí nad Labem) - Velká spokojenost s prodejcem. Vše proběhlo rychle, přesně dle dohody. U skůtru se prokazatelně nemanipulovalo s tachometrem. Doloženo fakturami za servis. Odpovídá i podle DOT pneumatik. Děkuji, příště přijdu zas.

První dojmy - Burgman 400 je bumbrlíček. Není to žádná lehkonohá dvoustovka do města, ale má charizma, jako cestovní otoman. Je to krásně příjemný skútr na výlety, jednoválec je krásně slyšet i cítit pod zadkem. Dobře jede i brzdí a poskytne spoustu radosti na dojíždění do práce i na výlet.

Jako třicátník jsem sedlal japonský 4 válec s výkonem 100 koní, ale jakmile se mi narodili děti, jsem vzal zpátečku. Motorku prodal s tím, že už NIKDY na bike nesednu!
OK, vloni jsem si koupil malé Kimco 200. Ne že bych ho potřeboval, ale jen tak pro radost. Skútr jezdil, jako čert, ale jen do té doby, než se vyskytla závada na vstřikování. Shodou okolností soused prodával Hondu S-Wing 150 a protože byl začátek sezony, okamžitě jsem ji koupil. Bohužel jsem zjistil, že nás oba s manželkou sveze maximální rychlostí do kopečka 80 km/h, takže, přestože je to motocykl krásný, dostal distanc a musí z domu! Nyní už konečně krátce k věci. Chtěl jsem říci, že v Burgmanovi jsem zatím našel to, co jsem hledal. Velice pohodlný výletní parníček pro jízdu ve dvou. Dostatečně výkonný pro dálniční přesuny a krásně pohodlný pro jízdu na okreskách. Jen to centrum města mu nesvědčí. Sbohem Hondo S-Wing, sbohem Kimco Yager...

tomcruise77
tomcruise77 napsal 01.06.19 v 13:41 10b.