Honda GL1800 GoldWing (2006)

Vlastník bizov
Vloženo 20.5.2019
Aktualizováno 22.9.2020

Vloženo: 10.09.2020, Uskutečněno: 09.09.2020, Zhlédnuto: 15x

Včera bylo opravdu velmi příjemné počasí na projížďku, takže náhrada za neuskutečněnou sobotní cestu.
Z Uherského Hradiště přes Břeclav - Hollabrunn - Krems - Melk - Ybbs - Zwettl - Horn - Laa a znovu Břeclav a domů.
Celkem najeto 580 km, start v 9:00 z UH, doma v 19:30.
pokud nebudu počítat cestu do a z Břeclavi, tak vše po území Rakouska bylo parádní.
Na pracovní den velmi slabí provoz, povrch cest super.
Zvolenou trasu do Melku, což byl hlavní cíl cesty, znám dobře a mám ji velice rád. Je to pomalejší jízda mezi vesnicemi, ale klidná a v pěkné krajině. Úsek mezi Kremsem až do Ybbsu je pro mě parádní. Po levici Dunaj, po pravici vinice a sady a v tom včerejším provozu bylo dost času na koukání po okolí , aniž bych riskoval nějaký problém.
V Melku jsem si prošel klášter a část starého města. Je tam opravdu co vidět, ale chce to více času na prohlídku klášterních zahrad a celého historického centra.
Pozdní oběd jsem si dal v klášterní restauraci a bohužel musím konstatovat, že to nebyla nejlepší volba. Prostředí krásné, ale cena jídla rozhodně neodpovídala jeho kvalitě. Byl to však jediný nedostatek včerejšího dne.
Cesta zpět byla neskutečná. Z Ybbsu až do Hornu jsem ve své směru potkal jen jeden kamion a pár osobních aut, prostě krása.
Domů jsem dorazil okolo půl osmé večer.
Vše v klidu a v pohodě .

• GW - Sardinie shrnutí

Konečně se mi podařilo vložit zpětně fotky do deníků ze Sardinie 2021. Cílem cesty nebylo projet celý ostrov, ale zjisti, jestli se tam vrátím i s manželkou na více dní. Určitě vrátím. Celkem jsem najel cca 3500 km

Vloženo: 20.06.2021
    Uskutečněno: 20.06.2021
  • GW - Sardinie 3.den

Omlouvám se za nevložené fotky prvního a druhého dne. Pokusím se je vložit dnes, snad to půjde. Třetí den ( sobota ) jsem chtěl dorazit do Cagliari. Trasu jsem opět plánoval okolo pobřeží až do nejjižnějšího místa kam j

Vloženo: 16.06.2021
    Uskutečněno: 16.06.2021
  • GW - Sardinie - příprava a 1.a 2.den

Sardinie byla taková náhrada za plánovanou Korsiku. Opatření ve Francii ( Korsika ) byla stále ještě přísnější než v Itálii ( Sardinie ), a tak došlo k této drobné úpravě cílové destinace. Nebudu moc popisovat jak je Sa

Vloženo: 15.06.2021
    Uskutečněno: 03.06.2021