Kawasaki ZR 7 (2003)

Vlastník StrejdaMortymer
Vloženo 22.4.2019
Aktualizováno 22.4.2019

Vracím se tam kde jsem skončil. Po posledním ZR7 jsem si koupil úplně to samé a vůbec nelituju, jediný rozdíl je v tom, že tentokrát jsem šáhl po kapotě.

První dojmy - Co k tomu napsat. Jedno ZR7 jsem už měl a dodneška jsem litoval jeho prodej. Po škole jsem navíc hnedka naskočil do práce, která mi moc času nedávala. Peníze sice byly, ale ta možnost si zajezdit ne. Po třech letech všelijakýho lítání jsem si dal ultimátum. Vracím se a taky se tak stalo.

Motorku bych doporučil pro - Pro MĚ! :-)

Doplňky na motorce - Duralová širší řídítka. Tři kufry kappa. Origo denní svícení. Origo US modul (u nás v EU vzácnost). Origo padáky, 12V zásuvka. Sedlo na míru s výplní. Laďák MIVV. A ještě x dalších věcí, jsou toho fakt tuny.

Co k tomu víc dodat. Prodej mý ZR7 dodneška beru jako osudovou chybu svýho života. Něco jako když se vychrápete se ségrou svý holky

Nebyl den kdy bych nekopal do zdi a nadával přitom jakej pakoň sem byl. Bylo jednoduší ji prostě na pár let schovat a postupně si ji doladit, ale hold jsem se řídil rozumem a prodal ji, což beru jako osudovou chybu svého života.

Po třech létech útrap jsem si dal ultimátum, že se vrátím a to jsem taky udělal. Motorku jsem koupil od skutečného srdcaře, který ji moc prodávat nechtěl a opravdu se o ni staral. Narovinu můžu říct, že z dobrých rukou ji prodal zpět do dobrých, protože se o ni budu starat se stejnou gracií jako o svoje starý Zero

Plánů do budoucna jsou tuny. Jako první musim vyměnit gumy, který to mají za sebou. Dále budou následovat kotouče, karburace a vyrazíme na dálky na daleký sever. už teď se na to těším jak malej.

Jo a abych nezapomněl. Prodejce jí říkal Matylda a já nejsem lopata s ultraegem a budu jí tak říkat taky, protože Matyldu čeká hodně dobrodružství, o kterým se bude jednou vyprávět.

Vítej doma MATYLDO

-Jandys-
-Jandys- napsal 23.04.19 v 16:20 10b.

Potkalo mě úplně to samé a já z blbosti či zvědavosti tehdy hýčkanou a vymazlenou ZR poslal pryč.Dodneška si to vyčítám, možná se jednou zase vrátí ke mě, máš jí parádní tak ať ti dobře jezdí a slouží bez poruchy