Suzuki M1800 IntruderR (2014)

Vlastník Monitormen
Vloženo 14.4.2019
Aktualizováno 30.10.2021

Chomovanej obr stroj s neuvěřitelnou silou , moje nová Láska.

První dojmy - Po pravdě jsem měl strach na ni i usednout. Když jsem se odvážil a poprvé zatáhnul za plyn teda spíše jen ťuknul na 2500 otáček úplně mě dostala hned ta akcelerace zvuk byl ohromující.Krásné držení stroje úplně člověk zapomene že váží 315 kg.Prostě Super stroj :-D

Motorku bych doporučil pro - Milovníkům krásy síly a pohodlí.

Doplňky na motorce - Ne a nikdy nebudou jsem zastánce naprostého zachování továrky , teda alespoň u této mašiny. Po dohodě s automechanikem výměna brzdovích hadic . Opěrka, držáky na kufry Klikfix .

Tak jak jsem psal před tím měl jsem Yamahu 600 xj a v tý době můj spolužák koupil nádhernou motorku Suzuki Intruder 1800 úplně mě rosekala její krása.Řekl jsem si jednou ji taky budu mít.Pak jsme se nějaký čas neviděli.Když jsem prodal mojí Barču (Yamahu xj600) tak nastala dvouletá pauza stereotypu no nuda. Potkal jsem po čase svého spolužáka jak si to frčí v nadupané káře , no zase moje brada na zemi .No a v tom mě to koplo, žij trochu Honzo . Chyběl mi ten adrenalin a to pekelně. Ptám se tedy svého spolužáka, jestli by mi poradil ,jak mám vybírat když si budu chtít koupit jetého Intrudera 1800R , toho samého co má on . Odpověděl : jeééé já ho zrovna chci prodat a bylo vymalováno . . Mám Intrudra je boží a můj . Jezdí nádherně 5000 km najeto, tak že skoro funglofka . Skok z xj 600 nahoru a ta jízda , ne to nejde hodnotit. Respekt doživotní .Ta mašina má naprosto bombovou akceleraci , vzhled no prostě všechno nej . Jinou už nechci . Jinak ji mám teď třetí den a venku počasí nic moc , trochu už jsem si zařádil no spíše bezpečně projížděl .Už se těším na hezké počasí.

rline
rline napsal 30.10.21 v 18:25 10b.

Krásná mašina ať ti slouží

pkkaca
pkkaca napsal 18.10.20 v 16:22 10b.

Pecka stroj

Mačeny
Mačeny napsal 13.07.19 v 00:26 10b.

nádhera,prostě raketa

Pe3k
Pe3k napsal 15.04.19 v 07:34 10b.

Tenhle stroj si zaslouží jedině 10b

Monitormen
Monitormen napsal 15.04.19 v 01:55

Děkuji určitě se s někým z Vás uvidím, moc času nemám ale nějak to udělám nekupoval jsem ji pro to aby stála v garáži