Honda X-ADV (2017)

Vlastník MotoEdi
Vloženo 11.4.2019
Aktualizováno 11.4.2019

Naprostá spokojenost prostě dobrá volba.

První dojmy - Měl jsem obavu s automatu , ale byla zbytečná. Tenhle řadí lépe než člověk a navíc pokud člověk nesouhlasí může si do toho kdykoliv zasáhnout.

Motorku bych doporučil pro - Výrobce tvrdí tři v jednom - takže do města, kolem města i trochu do terénu. Dost velký univerzál.

Doplňky na motorce - Padací rámy, kufry, deflektory - originál Honda - boční kufry Chad

Nemám rád recenze a jsem pro ať si každý udělá svůj názor proto bych se rád tomuto vyhnul. Nemám tolik zkušeností s ostatními stroji, abych mohl udělat fundovaný posudek.

Typhon
Typhon napsal 17.12.19 v 14:37 10b.

MotoEdi
MotoEdi napsal 26.08.19 v 14:59

Tak jsem najel další kilometry na letošním srazu Hondy a protože bylo na Slovensku v Demänovské dolině mohu se trochu vyjádřit po najetí bezmála 1600 km . Vyzkoušel jsem snad veškerý dostupný terén silnice , 600 km z toho dálnice a horské cesty a silničky , šotolinu atd. Musím potvrdit, že pokud úmysl tvůrce byl univerzální silničně terénní enduro dokonale mu vyšel a to jsem vše absolovoval ve dvou s partnerkou, které tímto děkuji , ale myslím , že i ona v rámci možností měla maximální možné pohodlí.Neumím psát zasvěcené recenze nicméně mě zaujalo, že při jízdě do kopců a hor jsem nikdy nepocítil , že bych neměl dost výkonu a to jsem vše jezdil na základní režim D . S jsem používal jen na přejezdy a dálnice. I když mám menší kola než klasická endura nikde jsem necítil handicap a na silnici bych řekl , že jsem si to žehlil až mě někteří nestačili , tady se univerzálnost projevovala pozitivně. Tak jsem snad zase něco málo řekl a více příště .

Wejw
Wejw napsal 31.05.19 v 00:46 10b.

mildafleck: kde si testoval ? je to fakt pěkný stroj

mildafleck
mildafleck napsal 18.04.19 v 22:20 10b.

Dobrá volba měl jsem možnost jí testovat a byl jsem z ní nadšený.Ať dělá radost

Myschan
Myschan napsal 18.04.19 v 10:08 10b.

Zajímavý stroj a moc jich na silnici není. Takže když ne recenzi, tak alespoň osobní dojem by to fakt chtělo.