Honda XL 1000V Varadero (2000)

Vlastník fridr
Vloženo 6.3.2019
Aktualizováno 4.1.2022

Motorka pro velké chlapy na velmi pohodlné kratší i dlouhé přejezdy.

První dojmy - První dojmy jak jinak, prostě dobré,jinak bych nekoupil?Tak jo,do zatáček se vodí jak beránek,je celkově měkčí,ale tak akorát, takže zvládá i ostřejší průjezdy zatáčkami, toť skromně o podvozku.Motor, asi klasické V od Hondy.Bere pěkně plynule od spoda, takže je zbytecn? honit rafiku do červeného pole.Pokud se využívá velmi slušného spodku,tak o to víc vám to Varadero vrátí na potřebě,což je příjemné.

Motorku bych doporučil pro - Čapálúm??

Doplňky na motorce - Prepakovani o 3cm nahoru, řidítka o 3cm nahoru,tankvak,kufry boční včetně lešení,padáky, cestovní plexi.

Tuto Hondu jsem pořídil cca koncem srpna 2018.Od té doby najeto 4000km,a musím říct, že moje očekávání tento stroj naplnil.Čekal jsem od něj pro mě větší pohodlí, než bylo na předchozí Yamaze xj 900 diversion.Tato Yamaha je špičkový kardanový tahoun,ovšem posed na ní při mi úplně nevyhovoval.Merim 190 cm a bolela mě na ní prostě kyčel..Motor a podvozek jsem tak nějak zmínil nahoře,a jelikož je to starší prověřený stroj,tak nemá asi smysl se tady o tom rozvasnovat.Me zcela vyhovuje ,a to velikostí, pohodlím, perfektní ovladatelnosti,a to i při manipulaci téměř nulovou rychlostí, při jízdě za tmy svítí naprosto dokonale,dual brzdový systém je skvělý hlavně na mokru.Motor by dle mě snesl o 10kw víc,ale i tak stačí a dokáže se pekne rozdivocit, ovšem na úkor spotřeby ?. Spotřeba je u mě cca.7,5l, ale vzhledem ke stylu jízdy atd,je pro mě stále slušná.Pokud bych měl nějak shrnout,tak Varadero je za me,velice pohodlná léty prověřená cestovní motorka, která pokud se člověk trochu stará,tak jezdí a vypadá stále dobře.

Dan66
Dan66 napsal 10.03.19 v 11:32 10b.

Vždy když Varadero potkám tak se mi líbí. Bohužel na mě vysoká .
Pěkná recenze, díky.

5157
5157 napsal 09.03.19 v 19:28 10b.

Je to fajn motorka na dlouhé tripy, ale s tou spotřebou jsem se nedostal na 7,5l co se týče pohodlí tak maximální spokojenost, ale crosstoureru jsem propadl jeho V4 jinak hodně šťastných km v sedle. Jasných 10b

fridr
fridr napsal 07.03.19 v 09:50

Děkujeme

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 07.03.19 v 08:39 10b.

JPechy
JPechy napsal 07.03.19 v 06:19 10b.

Krásnej stroj