Yamaha XV 1900 Raider (2008)

Vlastník Pepa004
Vloženo 28.2.2019
Aktualizováno 9.3.2019

Vloženo: 31.10.2022, Uskutečněno: 29.10.2022, Stav tachometru: 40867 km, Zhlédnuto: 18x

Na jaře se mi to nepovedlo a teď na podzim se naskytla příležitost podívat se na moto akci Podzimní mosty. Je to akce která je zvláštní místem konání a to doslova na mostě pod mostem, mezi Hořicemi a Koberovicemi. Dálniční most je postavený na dalším, nad přehradou Švihov.
Jízdu jsem spojil s Hadem z Chopperstart party a vyráželo se z Jezbořic. Krásný had 60ti motorek.
Cesta v sobotu z Vysočiny sice jako z " mordoru " všude mlha a zima, ale za Žďárem se udělalo babí léto a pohodička.
Na mostě okolo dvanácté hodiny už byla notná dávka účastníků. Stánek s občerstvením jel naplno. Nikde jsem nenašel oficiální číslo, ale po mostem se mohlo sejít cca 300 strojů. Něco se pojedlo popilo , pozdravit se s kamarády, probrat končící sezónu a udělat předběžné plány na novou a hurá zase do sedel.
Cestou domů malá zastávka v Humpolci v Doupěti na malý oraz a úplná rozchodná.
Výborně strávená sobota s kamarády, najeto 276 km. Hezký podzimní dárek.
Doufám že se jarní verze mostů povede stejně dobře.

Milan1963 (275) napsal 31.10.2022 v 17:49

Pod mosty občas jezdím, ale o této akci jsem nevěděl. Pěkná reportáž.

• Vítání jara - Bruntál 2024

Každoroční Vítání jara v Bruntálu je akce, už po 15cté, kterou si nemůže nechat ujít žádný motorkář. Pokud někdo zavítal do tohoto kraje na Náměstí míru, bude se sem vracet pravidelně každý rok a „ zubatá žába „ mu prost

Vloženo: 13.05.2024
    Uskutečněno: 11.05.2024
  • Žehnání motocyklů na Pstruží

Je tu první květen, svátek práce :-D , je třeba to oslavit a jak jinak než prací, v našem případě jízdou a účastí na tradičním setkání motocyklů na Pstruží. Třináctý ročník, pořádaný Beskydským veterán klubem přilákal

Vloženo: 08.05.2024
    Uskutečněno: 01.05.2024
  • Orebikers - zahájení sezóny 2024

Tak tu máme léto, nezvykle už na jaře :-D Což se akorát hodí pro pořádání tradičního otevírání sezóny s Orebikers v Třebechovicích pod Orebem. Dokonalé zázemí v motohausu přivítalo hodně přes sto strojů. Posezení, kl

Vloženo: 07.04.2024
    Uskutečněno: 06.04.2024