Harley Davidson FXSTB Night Train (1999)

Vlastník Varaník
Vloženo 25.2.2019
Aktualizováno 4.9.2019

Vloženo: 28.03.2019, Uskutečněno: 28.03.2019, Zhlédnuto: 13x, Firma: www.hellrider.cz

Tak mi konečně díky Rudovi Procházkovi z HELLRIDER.cz došli správné tlumivky do V&H trubek. Práce to byla na 15 minut. Když do nich koukám tak možná skrz vnitřek proženu 8mm kulatinu aby se to trošku otevřelo.-). Zvuk je mnohem lepší, takovej učesanější. Teď už jedom doseštelovat karbec jelikož mi to příjde dost bohatý.
Další co jsem chtěl udělat je relokace zrcátek pod řidítka jak to mám na sportym. Důvod je ten že jsem si na to už zvyknul - líp to podle mně vypadá a ve finále je v nich líp vidět dozadu. Kam jinam že jo? Musel jsem pořídit ještě jeden bazmek na blinkry a jednu matku na nožku zrcátka. Zase díky Rudovi.

• Přezouvání

Tak jsem konečně tu ztvrdlou pryž z roku 2003 konečně přezul. Že ta nová má bílej proužek jsem se při nákupu nevšimnul - snad to nebude tak blbě vypadat... Jinak je to origo Dunlop H-D. A když už jsem v tom byl tak jsem

Typ: Údržba
    Vloženo: 06.10.2020
    Uskutečněno: 06.10.2020
  • Vyhřívané hefty

Dostal jsem od manželky vyhřívané hefty od Symtec - Heat daemon na HD. Manželka asi už neměla trpělivost poslouchat jak mně ráno cestou do fachy stuďěj prstíky, jelikož jsem lama a jezdím v letních rukavicívch,že... Ta

Vloženo: 24.05.2020
    Uskutečněno: 24.05.2020
  • Prasklé sedlo

Po demontáži kvůli celkové údržbě jsem našel popraskaný podsedák sedla.Radost nesmírná - co vám budu povídat. Oto bylo horší zjištění že ten zkurvenej plast se nedá zavařit , teda dá ale nedrží to. Takže mi bylo nabídnut

Vloženo: 12.02.2020
    Uskutečněno: 12.02.2020