BMW F 650 GS (2005)

Vlastník lookes
Vloženo 19.2.2019
Aktualizováno 23.1.2020

Úžasně všestraný dříč pro začínající motocestovatele

První dojmy - Moje první motorka, takže nadšení z jízdy, se spolehlivostí, s dostupností dílů, se spotřebou, ovladatelností a užitnou zátěží. Je to skvělá mula pro cestování po silnicích i zábavu v terénu

Motorku bych doporučil pro - začátečníkům, děvčatům, menším postavám pro manévrování na místě, raubířům do lesa a na pole

Na motorce jsem s bandou, ve dvou i sólo projel země v okolí a bez jediného technického problému. Úložný prostor v moto je maličký, spoustu možných řešení dávají přídavné kufry, tankvaky, plotna zadního nosiče. Moto je dobře ovladatelná a skvěle manévrovatelná i na místě. Nechá si líbit i nějaké ty pády v malých rychlostech v terému, vždy jsem ale poškodil blinkry, zrcátka a přidaný cestovní šilt. Ochranu v podobě padáků jsem podcenil. Opravy ale vyřeší vždy vteřinové lepidlo, nebo levné díly "v náhradě". Spotřeba je ve své třídě bezkonkurenční. Brnění a vibrace přenášené od jednobuchu jsou ovšem na delších cestách vyloženě protivné. Při jízdě ve dvou a s batožinou už ztrácí dech a předjíždění se musí dostatečně naplánovat. Chybí šestka, marně ji hledám při dosažení vyšších otáček nad 100 Km/h. Naopak brzdy jsou i při jednom předním kotouči vynikající. Zvládl jsem Istambul, Enduroškolu i přejezdy Alp, zásadní je ale výška postavy, na mých 195 cm to bylo někdy utrpení. Doporučuju odsednutí na sedadlo spolujezdce, a protažení zad ... :o) Za mně krásných 5 let spolu, budu vzpomínat a doporučovat všem !!

Jirka175
Jirka175 napsal 22.03.19 v 19:04 10b.

Ať slouží !!!

matejquad
matejquad napsal 19.02.19 v 16:04 10b.

jirkouš
jirkouš napsal 19.02.19 v 11:51 10b.

pěkný