Suzuki GSR 600 (2007)

Vlastník xjajinka
Vloženo 16.2.2019
Aktualizováno 16.2.2019

První dojmy - První nasednutí na zkušební jízdu jsem si připadala znovu jako v autoškole, když jsem si dělala řidičák, neznámá motorka, nevím co dokáže a nedokáže. Po více jak deseti letech na Banditovi, úplně jiný posez, jiná síla, lehčí motorka, bylo to takové zvláštní a nezvyklé, na jiné motorce jsem nikdy nejela, jen ten můj Banditek. Ale sen je sen a musel jít do světa, s těžkým srdcem jsem se loučila i slzička padla.Tak po 100 km jsme si na sebe zvykli :-) a nedám na ni dopustit, pro ženskou jedna z ideálních motorek. Jsem šťastná a spokojená.

Můj veliký sen, od té doby co ji začali vyrábět, a viděla jsem ji na výstavě v Holešovicích, se splnil loni skoro na konci sezóny. Motorka je lehká, svižná a dobře ovladatelná. Ukazatel rychlostí je pro mě novinka, Bandit ji ještě neměl, tak konečně má člověk přehled, co tam kope Jediné mínus co bych vytkla je prostor pod sedlem, respektive žádný prostor tam není a pak řešení kufrů nebo tašek, pokud chci jen boční tašky musím zakoupit i konstrukci nahoru, protože to není kde uchytit.

Normik
Normik napsal 21.02.19 v 13:17 10b.

Dobrá volba

Nate72
Nate72 napsal 16.02.19 v 19:27 10b.