Ducati Monster S4R (2004)

Vlastník JanaFMX
Vloženo 22.1.2019
Aktualizováno 11.12.2022

Monster nebyl pro mě ničím zajímavý až do doby, kdy si loni přítel koupil S4R. A tak jako u ST3 bylo rozhodnuto, že chci stejný:)

Ducati 900 SS: Víc sportovní motocykl. Sportovní posaz.

První dojmy - Silná, říkám jí peklostroj:) Nevěřila jsem, že na naháčovi se dá tak v klidu v mžiku dát 200 a to bez nějakého propadu výkonu, nebo pocitu, že motorka "nemůže". vyzkoušela jsem si ji na Mýtě a bylo rozhodnuto, že je vhodná jako nástupce po Raptorovi. navíc jsme fandové Ducati, takže bylo zapotřebí doplnit garáž o pravou Italku:)

Motorku bych doporučil pro - Zkušené jezdce.

Doplňky na motorce - Karbonové doplňky - viko spojky, klín pod motorem, zadní blatník, kryt výfukových svodů. Růžové pruhy na ráfcích, nádrži a krovce. Nové gripy Ducati.

Jízda na tomto stroji je perfektní. Motorka je dravá do zatáček a vůbec se nebojí těch utáhlých. Brzdy jsou perfektní - stejné jako na mojí ST3. Motor má dobrý průběh a proti ST3 není tak ucukaná. Posez je příjemný. Není poznat, že je to velký stroj, manipulace je v pohodě. Podvozek je nepopsatelně perfektní. Motorka v zatáčce drží stopu jak po kolejích.
Moje S4R a velký servis - není to levná záležitost, ale s mým nájezdem (motorka je č.2 v garáži) to bude na dlouho v cajku:)
Motorku jsem pořídila pro blbnutí na malých/velkých okruzích a na okrsky kolem komína:) Na cestování mám jinou voňavku.

Kdo miluje Ducati musí mít tento stroj v garáži:)

Motorka v roce 2022 prodána - výměna za M1100s.

pepes4r
pepes4r napsal 24.01.19 v 21:20 10b.

Vítej v klubu

Gemil
Gemil napsal 24.01.19 v 20:46 10b.

vítám v klubu S4R skvělá volba!

marafzs600
marafzs600 napsal 23.01.19 v 18:18 10b.

Tohle je pro mne poslední a nejhezčí monster Ty nový ,,divný" hi-tech monstery už mi moc nesedí.
Krásnej stroj ze všech stran.

PanKlobasnik
PanKlobasnik napsal 22.01.19 v 18:05 10b.

Monster je nadcasovy stroj. Vypada moc hezky

Mirinn
Mirinn napsal 22.01.19 v 16:08 10b.