Honda CRF1000L Africa Twin (2017)

Vlastník Ritchie75
Vloženo 15.1.2019
Aktualizováno 28.3.2021

Honda Africa Twin 1000 DCT - prostředek ke splnění svých snů

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov) - Prodej proběhl bez komplikací.
Následně při dohodě na servisních prohlídkách jsem na Jarově postrádal "pro klientský" přístup. Proto jsem změnil servis na Racing Team Honda, Lety u Dobřichovic. Je sice dál, ale přístup o několik úrovní lepší než na Jarově!

BMW R 1200 GS: za stejnou nákupku jsem dostal novou motorku, o 10 let novější model. Honda mi padla do ruky snadnou ovladatelností a živým projevem
BMW R 1200 GS Adventure: stejný důvod

První dojmy - Úžasná ovladatelnost, pocit jistoty a bezpečí při jízdě na klikatých zpevněných cestách. Nevýhodou malá nádrž. V základu není hlavní stojan. Kufry ve volitelném originálním příslušenství pouze z plastu

Motorku bych doporučil pro - Motorka svojí univerzálností osloví širokou motorkářskou veřejnost

Doplňky na motorce - spodní padací rám Outback https://www.motorka...-z-kanady-37788.html
širší stupačky SW-Motech

vyšší plexi, sada kufrů Honda, hlavní stojan
Zvýšení řídítek SW-Motech
Držák navigace SW-Motech
Placka na boční stojan a ochranná fólie na displej- no name by China

Logická evoluce, která splňuje moje racionální i emoční kritéria.
Přechod ze Suzuki DL 650 V-Strom.
Vzhledem k získaným zkušenostem a touhou dál je rozvíjet byla volba na vyšší kubaturu a univerzálnost motorky s přesahem ježdění v terénu pro mě jasnou volbou.

tomb69
tomb69 napsal 09.02.19 v 23:38 10b.

DCT potřebuje víc oleje a filtr navíc oproti manuálu,je pravda že levnější by to být mohlo.Já dal za první servis téměř šestku...Supr mašina,mám ji taky - hodně šťastných kilometrů!!!

5157
5157 napsal 16.01.19 v 07:10 10b.

Krásná motorka ,ale to trochu v Praze přepískli s tou cenou za výměnu oleje jinak 10b pěkná

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 15.01.19 v 23:54 10b.

vítej v řadách AF

Samíc
Samíc napsal 15.01.19 v 17:44 10b.

Moc pěkná a verzi DCT
Přejeme mnoho spokojených kilometrů

biosák
biosák napsal 15.01.19 v 16:35 10b.