BMW G 310 R (2017)

Vlastník Kuba310
Vloženo 15.1.2019
Aktualizováno 15.1.2019

Malý univerzální naháč s minimální spotřebou, zrychlením pod 7 sekund a maximálkou 160 Km/h.

Motorka koupena od FIRMA:CarTec Ostrava (Ostrava - Moravská - Koupena jako předváděcí a na mou žádost přidali zadní nosič zdarma. Při první garančce kromě diagnostiky, oleje a nové brzdovky moto umyli, vyleštili a namazali řetěz.

Honda CB 500F: větší pořizovací cena a dražší povinné ručení
KTM Duke 390: malé rozměry a dražší povinné ručení
Harley Davidson XG750 Street 750: nepěkné zpracování, větší spotřeba a stejná maximálka a zrychlení jako BMW G 310 R

První dojmy - Velmi pozitivní co se týče motoru. Na posez jsem si zvykal déle.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro všechny, kterým stačí dodržovat maximální rychlosti povolené v České republice.

Doplňky na motorce - Zadní origo nosič. Topcase Kappa 47l.

Motorku jsem si vybral kvůli vzhledu, nízké spotřebě, přiměřenému výkonu motoru, skvělé pořizovací ceně a renomované značce. Najeto mám už 3000 Km a na moto jsem si dokonale zvykl. Motor a brzdy jsou optimální i pro začínající jezdce, Podvozek po seřízení zadního tlumiče (poloha 4) je univerzální a zvládne i šotolinu, kterou ale moc nedávají originální pneu. Ovladatelnost je díky nízké hmotnosti skvělá, řízení je naprosto intuitivní. Jezdím město, dálnici i hory a spotřeba je pořád 3,2 litru. Zatím žádný problém, jen čepuji benzín a mažu řetěz. Cena servisních prohlídek je v pohodě a podle očekávání.
Motorka se nejlépe cítí na okreskách. Na dálnici je pohodová rychlost kolem 120 Km/hod., při větších rychlostech mi už připadá nestabilní, ale možná, že je to velkým kufrem a absencí plexi.
Cestovat se s motorkou dá, ale je lépe vynechat dálnice, Super na cestování je velmi pohodlné sedlo.
S motorkou jsem velmi spokojený a to pouze s jedinou výhradou, kterou je velmi tuhá převodovka (snad se ještě vychodí).

Kočičinka
Kočičinka napsal 10.06.21 v 04:58 10b.

staroch30
staroch30 napsal 20.08.19 v 23:01

pěkná ať slouží...

Gahan37
Gahan37 napsal 22.01.19 v 15:45 10b.

Není to úplně ošklivá motorka , ale co jsem koukal tak rozdíl bmw/cb500f nová je 3t
Jsem podle recenze myslel ze aspoň 30t
Ať slouží ...

nevo7
nevo7 napsal 15.01.19 v 10:55 10b.

Zrýchlenie pod 7 sek. mám aj ja na litri . Nech dlho vydrží.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 15.01.19 v 00:26 10b.