Honda NC 750X (2015)

Vlastník Pol104
Vloženo 5.1.2019
Aktualizováno 27.12.2020

Pořad jsem se rozhodoval mezi par stroji, ale vždy se vratil k tomuto nemam moc zkušenosti na motorce tohle mi prostě sedi nepotřebuji nějaky vykon a někam se hnat.

Motorka koupena od Soukroma osoba bohumin - Pan byl vztřicny povykladal o motorce mněl zapsano vše co kdy udělal i kdy a zakolik koupil benzin a kolik najel na nadrž.

První dojmy - Mam motorku kratce od poloviny zaří, takže se teprv seznamuji, někde jsem oni četl že je to spiš scooter než motorka na mně tenhle motorka tak nepusobi , jede jak ma vemu za plyn a už to fiči jak má, rychlosti jdou krasně za sebou a ani se nenazdam a jetam přes 100km/h

Motorku bych doporučil pro - Idelni moto pro začatečniky i pro lidi co už namaji kde spěchat a chtěji si jizdu vychutnat a když si budou chtit zadivočit tak to taky neni problem moje nej rychlost 150km/h i s batužkem a ještě byto šlo ale tohle bylo je abych věděl že to umí.

Doplňky na motorce - Na moto mam namontovane vyhřivane rukojeti, padaky, halavni stojan, větši pleskli od givi,kufry zadni i bočni taky givi, zasuvka na tel. a držak telefonu .

Motorku jsem vybra taky hlavně proto že semi libi jako celek ,krasne tvary, praktičnost(zavazadlovy prostor misto nadrže je supr), nenaročnost na udržbu a spotřeba 3,5l. Zatim naježděno 2000km do prace + par vyletu kolem 200km a jeden 300 u tohodle vyletu jsme zjistili z batužkem že je třeba zainvestovat do sedla, nerozumim proč vyrobce už od vyroby neda něco vic konfortrniho možna je to i tim že je sedlo už proseděne nevim, chci tam dat gel uvidime pak dam info.Nemam toho moc najeto na jinych strojich, ale brzdy mi připadaji dostatečne je to možna i tim mojim stylem ježděni a to podle předpisu, samozřejmě že jsem vyskoušel i prudke bržděni z větši rychlosti a vyhovuje mi to tak jak to je. Ovladatelnost je i s batužkem přijemna nic co by mi vadilo, do nějakych velkych naklonu jsem se ještě nepouštěl. Zatim mam na moto naježděno jen po cestach, na jaře se chci vydat na nějakou šotolinu a vyjet někde do terenu spiš mirneho ne žadna divočina.Moto jsem koupil hlavně proto že jsme se s manželkou shodli že chceme vidět vic z naši republiky a podivat se i do zahraniči a naš scooter Piagio Beverly 500 už moc parady neuděla.

Geodet
Geodet napsal 28.12.20 v 00:20 10b.

Vybral si dobře.

speroure
speroure napsal 06.01.19 v 22:58 10b.

Krásné eNCéčko!!

5157
5157 napsal 06.01.19 v 10:02 10b.

Skvělá motorka manželka ji měla dva roky a maximálně spokojená, jen do té doby co se projela na cb 1300, pak už spokojená moc nebyla , jinak super motorka hodně šťastných km. 10b

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 06.01.19 v 00:27 10b.

Samíc
Samíc napsal 05.01.19 v 21:17 10b.