Yamaha XT1200Z Super Tenere (2010)

Vlastník greg600
Vloženo 4.1.2019
Aktualizováno 12.5.2019

Tenerka z roku 2010, super kontrola trakce a abs. Modro stříbrná barevná kombinace.

První dojmy - Super, oproti 1150GS to jede jako hrom. Líbí se mi moderní vzhled, palubní přístroje kontrola trakce a palubní počítač. Trochu přizvednout řídítka dát Huskyho kufry a bude to super parťačka.

Motorku bych doporučil pro - pro mě :D

Doplňky na motorce - Zatím originální kufry, originální vyhřívane hefty.

Zatím toho není mnoho. Motorka jede super, spojka bere perfektně, řazení jde hladce. To jsou věci které z 1150 GS neznám. Palubní počítač se spotřebou kontrolou trakce a funkčním ABS je super. Oproti BMW to trochu víc musím nutit do zatáček ale jinak je to posun o několik tříd kupředu. (Alespoň takový z toho mám pocity po několika prvních desítkách kilometrů) Co mi tu chybí je ukazatel zařazené rychlosti. Pro někoho možná zbytěčnost ale já si na to zvyknul a přijde mi to vhod.

Zatím mám nazuty plně silniční pneu ale chystám s na to hodit něco teréního. myslím že tahle mašina si poradí s kdečím. Bude to pohodlné silniční cestovní brouzdadlo ale i pořádnej terénní kůň.

Doplněno o nosiče kufrů Marselus, kufry BigHusky, padací rám Altrider, výfuk Mivv Storm, nalakovane plasty na černo Plastidipem. Navigace nad přístrojovkou a zvednutá řídítka.

31081
31081 napsal 05.01.19 v 08:12 10b.