BMW R 1200 GS Adventure (2018)

Vlastník SnekC1800R
Vloženo 3.1.2019
Aktualizováno 3.1.2019

Tak se mi poštěstilo si koupit druhou úplně novou motorku. Nasbíral jsem nějaké zkušenosti na starší BMW R1200GSA 2010 a proto byla volba jasná.

Motorka koupena od FIRMA:BMW Invelt (Praha 5-Stodůlky)

První dojmy - Jelikož jsem měl možnost si motorku vyzkoušet půjčenou od Knížete na víkend, věděl jsem přesně do čeho jdu. Samozřejmě první dojmy z vlastního stroje byly úžasné. Každému bych přál zkusit novou mašinu. Je to zážitek který se neochodí.Nejlepší bylo, že jsme hned po pár kilometrech vjeli na lesní cestu, kde jsem teda měl fakt nervy... Válet se hned první den se mi opravdu nechtělo. Naštěstí to bylo jen krátké přiblížení k chajdě. :-))

Doplňky na motorce - Doplňky zatím moc neřeším, ale nechal jsem si udělat polepy na kufry... Já vím, že je někde odřu, ale k té nové mašině se to prostě nějak hodí.

Na recenzi je asi ještě dost brzy.
Na motorce je tolik fičuryn, že je snad asi nikdy nevyzkouším.

Nicméně zatím u mě panuje vyloženě veliká spokojenost. Určitě mě skvěle sedl motor. Oproti starším GS je vyhlazený a prostě se mi nějak lépe poslouchá. Řazení bez spojky pod plynem je fakt mazec, ale třeba se to pořádně naučit. Pokud si to člověk řádně nesrovná v hlavě, motorka neví, co se po ní chce a úplně se jí to nelíbí. Podvozek splňuje přesně to co od něj člověk chce a brzdy pracují na jedničku. Snad jen ty Micheliny Anakee 3 mi prostě nevyhovují, ale to se dá celkem dobře řešit

SnekC1800R
SnekC1800R napsal 01.04.19 v 13:04

Dík za komentáře

Forss
Forss napsal 22.03.19 v 06:47 10b.

Jednoznačně topka pro lidi co si dou za svým. Radost jistě nevyprchá a z každým km se jen navyšuje. Toť kouzlo této značky. Kolama dolů, a válení v blatě nevadí to patří i k "on road" endurku baworáckém. Žehlení podvozku a neskutečná rychlost na komunikaci 4 a 5 tříd klame bezpečností tak opatrně. Ať slouží bez nehod, ADV je nádherný

hofi01
hofi01 napsal 07.02.19 v 10:11 10b.

Triple Black je parádní ať dobře slouží

boutom
boutom napsal 10.01.19 v 22:11 10b.

Mig_35
Mig_35 napsal 05.01.19 v 16:10 10b.

S quickshifterem se můžeš učit jak chceš. Je použitelný od trojky nahoru a zpět. Pokud nejsi příznivcem nadskakující motorky, tedy:)