Yamaha FZS 600 Fazer (2003)

Vlastník Myna
Vloženo 31.10.2018
Aktualizováno 21.9.2022

LED blinkry + vyhřívané rukojeti

Vloženo: 24.05.2019, Uskutečněno: 13.04.2019, Stav tachometru: 82500 km, Zhlédnuto: 24x

Blinkry sou krásně vidět i na slunci. A mají homologaci. K blinkrům byl zapotřebí novej přerušovač, vzal jsem verzi s trimrem a naladil si blikání podle vlastní chuti. Blinkry i přerušovač made in aliexpress.

Vyhřívané rukojeti jsem vždycky chtěl, tak je mám. Je to perfektní věc, každodenní použitelnost mašiny se tím hodně zvýšila a za řidítky se dá v zimě vydržet násobně déle. Hledal jsem takový rukojeti, co mají ovládání přímo na gripu, velká krabka Oxfordů nebo Saito je hrozná pěst na voko. Stejně jako blinkry jsou gripy z aliexpressu, za cca 300 Kč slouží perfektně. Z 5 stupňů výhřevu používám 5. na rozmrznutí rukou, pak stahuju na 4. nebo 3. stupeň. Co se tloušťky týká, necítím rozdíl oproti původním gripům, jsou prostě normálně pohodlný. Zapojení je přes relé na klakson.

Jo a parkovačky jsou teď taky LED.
A to už by stačilo, s těma LEDkama, jinak to bude vypadat jak kolotoč

• Příprava na sezonu 2019

Klasika, jako asi většina zápisů v denících poslední měsíc :-) Čili nový olej Motul 5100 10W40, olejový filtr Champion, chladící kapalina Motocool Expert. Potěšilo mě, že na magnetu výpušťáku nebyly žádný špony a ol

Typ: Údržba
    Vloženo: 21.03.2019
    Uskutečněno: 17.03.2019
  • Svíčky + vzduchový filtr

Trocha předsezónní údržby. Nový svíčky byly už potřeba, starty jsou teď na brnk a volnoběh pravidelný. Čert ví, kdy naposledy se svíčky měnily, povolit je nedestruktivně dalo hodně práce... A jak byly krásně orezlý a vy

Typ: Údržba
    Vloženo: 17.02.2019
    Uskutečněno: 16.02.2019
  • Oprava budíků + LED žárovky

Nelíbí se mi skleněný žárovky v budících u starších strojů, náhrada za LEDky byla jasná. Teď je podsvícení příjemnější a je víc vidět, dal jsem LEDky i do kontrolek a to je velký rozdíl, už jsou vidět i na slunci a dálko

Typ: Oprava
    Vloženo: 26.01.2019