Kawasaki ER 6N (2006)

Vlastník hondas1
Vloženo 26.10.2018
Aktualizováno 26.10.2018

Nečekal jsem jak bude Kawa ER-6n zábavná a hravá,a super dvouválec s parádním zátahem, přesně Mezi endurem a silným cestakem co už mám!

Kawasaki Z 750S: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy z jízdy fakt super. Pěkně ovládatelná při vytočení krásně táhne , překvapilo mě i že při 150km/h nějak extra nefouká i když je to uplnej naháč.je to takovej malej dráček ,kterej se nezda,že by mohl tak dobře jet... trošku ty vybrace ale to motorka má mít!! Motor mě překvapil ... při 50hm/h vzít za dvojkou plnej.tak spolujezdec letí nohama vzhůru z motorky 😁😀

Motorku bych doporučil pro - Mám hodně najeto na všem možným a i mě baví!!! Ale zároveň je velice přátelská když se s ní jede vklidku takže i začátečník a holky.

Doplňky na motorce - Zatím žádné

Byla blízko ve stavu nové motorky za pěkný peníze...a potřeboval jsem vyplnit díru Mezi Endurem Kawasaki KLE 500 na terén a silným cestakem Yamaha Fazer 1000 .
Jízda parádní hravá , dvouválec je boží táhne a má zvuk i relativně s origo výfukem.Brzdy v pohodě ,po silnicí jede jemně pohodlně přesně co jsem potřeboval do města a na projížďky po našich vesničkách do 200km.
Nejlíp se er6 cítí ve městě i po klikatících na okrskach...a nato jí přesně mám.
I přítelkyni se na ní jede se mnou hezky,tím že vidí prezeme dopředu.

Jopeeeno
Jopeeeno napsal 26.10.18 v 15:50 10b.

Přesně na takovém kousku (i se shodnou barvou) jsem dělal autoškolu. Jak píšeš, hodná i k začátečníkům a když člověk chce, umí hezky potahat. Ať slouží