Yuki Jet 125 (2006)

Vloženo 6.10.2018
Aktualizováno 26.5.2022

Projížďka se ženou a Babettou

Vloženo: 09.05.2021, Uskutečněno: 09.05.2021, Zhlédnuto: 37x

Je krásný víkend, tak jsme jako vždy jeli pracovat na chalupu. Pracovní pauzu vždy využiju kratší projížďkou, buď na babetě jen po dědině, či na skútru. Jenže žena tentokrát chtěla jet se mnou, tak jsem vytáhl oba stroje.
Plán byl si zajet na vyhlídku na Praděd a Zlaté Hory.
Kousek za obcí, stoupání Babetta snášela ne příliš dobře, muselo se hodně pomáhat šlapáním, tak jsme ji odstavili a jeli zbytek stoupání spolu na skútru.
Po cestě zpět, jsem změřil rychlost babety, vytáhla něco málo přes 40(čínských tachometrových)
Vyhlídka stála za to a projížďka taky.

• Zlaté Hory

Záminka na pěknou projížďku do Zlatých Hor byla koupě špekáčků na večerní opékání na chalupě. Cesta vedla přes Petrovy boudy (706m.n.m) z moravskoslezské strany je krásný výhled na Petrovice, z olomoucké Zlaté Hory (y)

Vloženo: 28.06.2021
    Uskutečněno: 28.06.2021
  • Janov, Jindřichov na Osoblažsku

Další z krásných dnů na chalupě, s další s mnoha projížďkami po krásném okolí, tentokrát po Janově a Jindřichově. Na chalupě jsme byli celá rodinka. Starší dcera (6let) půjde letos do školy, no číst,psát, počítat už u

Vloženo: 20.05.2021
    Uskutečněno: 20.05.2021
  • Petrovy boudy 706m.n.m

Opět víkend na chalupě. Po práci na zahradě, jsme se ženou nakopli skútra a udělali jsme si projížďku na Petrovy boudy do výšky 706m.n.m na hranici moravskoslezského a olomouckého kraje. Skútr stoupání zvládal obstojně

Vloženo: 16.05.2021
    Uskutečněno: 16.05.2021