ČZ 175/470 (1968)

Vlastník lupo01
Vloženo 5.8.2018
Aktualizováno 5.8.2018

Tak jsem Pérákovi pořídil mladšího sourozence, aby mu nebylo smutno. Ve dvou se to lépe táhne...

Motorka koupena od Jiný prodejce

První dojmy - První dojem je, že nějak slabě táhne, dokonce snad míň než Pérák, ale možná bude potřeba jen poštelovat.

Motorku bych doporučil pro - Komu doporučit? No těm, koho takové motorky baví.

Doplňky na motorce - Tažné zařízení pro PAv40

Pomýšlel jsem už pár let na 250 Sport na 19" kolech - buď JAWA 250/590 nebo ČZ 250/475, ale obou je obecně málo a ceny vysoké. ČZ 175/470 Sport navíc bude rovnocenným partnerem k Pérákovi, kterého mám v garáži taky. Byl k mání i s PAv40, tak proč ne?

Zkušenost mám zatím jen s jízdou 80 km domů od předchozího majitele, to jsem jel i s pávem, jede max. 80 - 85 km/h a páv se pak už dost rozkmitává, ale se zátěží se třeba bude choval lépe. Bez páva se samozřejmě jede líp, ale nelíbí se mi záběr spojky při rozjezdu, bude potřeba se na ni podívat.

Až se blíž seznámíme, napíšu víc.

Kamys
Kamys napsal 12.08.18 v 17:15 10b.

Moc pěkná číza . Klasika se neztrati.

Targus
Targus napsal 12.08.18 v 10:23 10b.

Mám škrábat brambory a místo toho čumím na starou hnusnou kraksnu!!!
Stará mi nakope p***l.
Málo fotek, málo popisu, a tak dále.
Deset dávám proto, aby ta soupravička zůstala ještě dlouho naživu a aspoň v takovém stavu, jako na fotočkách.
Blahopřání novému majiteli.
Pokud se to vlní, kromě vůle v kyvce bych hledal problém v huštění a vzorcích pneumatik na zadním kole motky i na Pávíkovi.
Pak bych asi vymezil vůli na uložení kolečka Pávíka a samo taky vůli na závěsu, nemluvě o kontrole celistvosti rámu, který údajně rád praská.

jelenl
jelenl napsal 07.08.18 v 22:12 10b.

Přesně tak, krásná souprava! Hodnotím bez diskuze za plný počet Dočetl jsem se, že když je vůle v uložení zadní kyvky může se to s Páve docela vlnit, což dává i smysl mrkni na ní Jo a hoď sem časem víc fotek

bakalus
bakalus napsal 05.08.18 v 18:05 10b.

krásná souprava, kde ještě rostou?