Honda CRF 450X (2006)

Vlastník Garfangl
Vloženo 19.7.2018
Aktualizováno 19.7.2018

Naprosto překvapila, jede šíleně, není co dodat.

KTM 380 SX: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy jsou takové, že to trhá pazoury, kros motorky jsem již měl ale nic se takovéhle zběsilosti ani nepřiblížilo, uchvátí na první projížďku ale chce to hodně respektu.

Když si člověk myslí že ji zvládne v každé situaci tak pak se teprve projeví a ukáže že ona je paní situace a dělá si co chce a to je ono, tahle tvrdohlavost člověka hned uhrane. Ano omylem to není pro nezkušeného jezdce, který si myslí že je s tím pouhá sranda, 1-2-3.° a je to schopné ject plynule po zadním kole bez sebemenších problémů,
Motor je pružný od pár stovek otáček nad volnoběhem a není teda potřeba ani žádoucí ji točit do nesmyslů. 43kw je opravdu až až.
Podvozek reaguje na jakoukoliv nerovnost a pruží a tlumí skvělé, není co vytknout.
Jak si člověk zvykne brzdit motorem a jít hodně natvrdo na přední brzdu, zadní již slouží jen jako "nouzová",
Je krásné lehoučká, člověk je schopný v jakékoliv situaci ji zvednou ze země a za jizdy je to prostě hračka pod zadkem, stabilita na dráze i v lese záleží hodně na kvalitě drapáků a jezdce ale motorka je v terénu skvělá.
Nádrž je dostatečně velká a zatím se mi nepovedlo ji za celý proježděný den vyprázdnit, cca 7-8 litrů.
Kvalita je vidět na první pohled i u takhle staré motorky, drží si cenu a každý jezdec co s ní má zkušenosti ji zařadí společně s CRF 450 modelový rok 2008 jako nejlepší ročníky.