BMW R 1200 GS Adventure (2006)

Vlastník Daart
Vloženo 11.7.2018
Aktualizováno 13.10.2018

Příběh, jakým způsobem se mi povedlo sehnat tuto motorku, je takové sci-fi, že ho ani nemůžu sem napsat. Stejně byste mi to nevěřili...

První dojmy - Po všech těch proježděných zatáčkách ve vysokých rychlostech,s kolenem či loktem na zemi jsem se rozhodl, že je potřeba to ježdění pojmout jinak. Už mi to prakticky nic nedávalo, neměl jsem z toho tu správnou radost, tak jsem se vydal jedinou cestou, kterou jsem ještě nezkusil.

Motorku bych doporučil pro - Těm, kdo se potřebují uklidnit po překoňovaných mašinách a užít si taky něco více, než jen pár pěkných zatáček.

Doplňky na motorce - Kufry Big Husky
Laděný výfuk Leo Vince sbk s éčkem
Přídavná světla
Gelová sedla Kahedo
Kryty pod motorem, všech nádržek, rámu, světla apod.
Vyztužení hlavního stojanu
Rozšíření bočního stojanu
Padací rámy
Kryty válců
Brašničky na padací rámy
Rádio
Širší stupačky
Prodloužení zobáku
Kanistry na vodu a benzín
Držáky na pití
12V zásuvky
Alarm

Proč GS? Protože na něm končí lidé ze všech různých stylů motorek a málokdo to vymění za něco jiného. Kultovní stroj, který se mi vždy líbil a teď dozrál čas si ho koupit.

Původně jsme jeli pro úplně jinou motorku a opět jsem porušil pravidlo, abych nejezdil na Moravu pro motorku když si nejsem 100% jistý stavem. Přijeli jsme na místo a postupně zjistili řadu problémů.výsledkem byla poměrně velká sleva od majitele, ale i přesto to nebyl kup, který by mi lahodil. Trochu rozmrzelí jsme se vraceli domu a po cestě na benzínce jsme objevili inzerát na GS Adventure.

Dále dopíšu až na to bude čas.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 13.07.18 v 23:54 10b.

gsg650
gsg650 napsal 12.07.18 v 08:43 10b.

no ty voe si me dostal takovej mladej sportak a toto to si kupujou lidi po 50tce

Daart
Daart napsal 11.07.18 v 22:46

Gahan37> tak to mě těší

Petr_TA
Petr_TA napsal 11.07.18 v 20:30 10b.

Parádní dostavník
Taky jsem neodolal
10b

DesmoRob
DesmoRob napsal 11.07.18 v 18:53 9b.

10 bodů za nálepky na kufrech