Yamaha MT-03 (2006)

Vlastník DominikMoto
Vloženo 29.6.2018
Aktualizováno 6.7.2018

Jedna z nejlepších motorek kategorie A2. (podle mně alespoň =))

První dojmy - Ze začátku když jsem si dělal řidičský průkaz na A2 a zkoušel jsem si její jízdní vlastnosti, zdála se mi tuhá, ucukaná (přechod ze slabé 125ccm), později když jsem na ní začal jezdit denně tak jsem k ní přirostl, začal si zvykat a ovládat plyn.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kdo si chce na motorce pořádně zablbnout nebo jen pokochat krajinou :)

Doplňky na motorce - Přechozí majitel nainstalovat Akrapoviče, a zvuk fakt luxusní.. Jezdím s vložkama ve výfuku, bez nich to nejede, žere a řve to tak že by mě ve městě zabili :D ale hází pěkný lišky :)

Vybíral jsem si mezi naháčem a supermotem, né supersportem (jelikož mám 186cm a sedí mi víc přirozený posed na motorce) a naskytla se nabídka v blízkém okolí za super cenu, sice byla trochu pochroumaná, ale všechno se dá spravit.

Motorka je ladná, motor držák, zrychlení bomba, brzdy ve předu 2 kotouče dvoupístky brzdí jako děs, vzádu Brembo, podvozek se na nerovnostech krásně houpe, úložný prostor ledatak na lékárnu, spotřeba cca 5l/100km ve městě, mimo město podobně, servis jednoduchý (výměna filtrů, oleje Castrol 4Stroke 10W40) a poruchy zatím žádný (musím zaklepat :D) pravda že to mám jen chvíli :).

Nejlíp se jí jezdí mimo terén zatáčky to zvládá drží (Pirreli Diablo Rosso II.)

Nejdál jsem s ní jel trip 150km a zadek začal trochu bolet, ale řekl bych že by tu dovolenou do zahraničí zvládla :)

LucieMT
LucieMT napsal 15.05.20 v 07:38

Jasně že by dala i zahraničí minulý rok jsem na ní ujela 500km za 1 den a ještě za takových podmínek... říjen no, ráno mlha, že nebylo vidět na 10 metrů a večer tma

DominikMoto
DominikMoto napsal 06.07.18 v 20:04

Díky moc

context
context napsal 06.07.18 v 16:17 10b.

Super stroj, přeji ať ti dělá jenom radost

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 01.07.18 v 01:13 10b.