Honda XLR 125 (1998)

Vlastník MilanHonda125
Vloženo 10.6.2018
Aktualizováno 10.6.2018

Je paráda s ní někam vyjet, pohodlná, spojehlivá, ještě mě nikde nenechala za tu dobu co s ní jezdím, zatím jsem vyjel všechno a vždycky, nikdy žádný problém

První dojmy - Nejlepší, večer jsem jel do vedlejší vsi v kraťasech a tričku.. měl jsem hroznou radost. Do teď jsem za ní rád, kamarád mi jí dovezl z Německa a měla najeto 26000, teď má 32000 a furt krásně jezdí.. kupoval jsem ji za 28000, kdybyste měl někdo zájem tak můžeme naplánovat projížďku, rád budu vědět že jezdí víc mašin mého druhu

Motorku bych doporučil pro - Asi pro milovníky terénu a svižnějších endur.

Doplňky na motorce - Nic navíc instalované není.

Tuto motorku jsem si vybral asi jen proto, že se mi zkrátka líbila. Byla v dobrém stavu, ale já si jí dal do ještě lepšího.. takže přes zimu jsem jí dal do kupy a jako nová, krom teda levého plastu, který nemůžu sehnat :( rád bych ho koupil, jenže to už asi neseženu jedině svařit achjo, dále jsem nasypal asi 10000, byla dělána spojka, řetěz, seřízeny ventily, lanko spojky,zadní světlo, relé blinkrů, pneumatiky z enduro na silniční, brzdovy pistek, zrcátko a různé doplňky jako jsou samolepky, vybarvené nápisy na pneumatikách, gumové kryty na páčkách, na řídítkách