Honda CM 400T (1980)

Vlastník MichalJirák
Vloženo 28.5.2018
Aktualizováno 22.8.2018

Krásná klasika, která mi vždycky vykouzlí úsměv ve tváři.

První dojmy - Naprosto super přátelská motorka, ještě s karburátory, takže do 5tis otáček to není žádný závodní stroj, ale od 6tisíc nahoru až do 9tis se ozve nádherný zvuk a příjemný zátah. Na svůj věk opravdu krásně jede. Zvykl jsem si během prvních tří jízd.

Motorku bych doporučil pro - Pro srdcaře, co mají rádi klasiku.

Doplňky na motorce - Brašny Oxford.

Než jsem ji koupil od kamaráda, najezdil na ní za tři roky kolem 200km, což je vcelku legrační. Tím, jak dlouho stála a já když si něco takového pořídím, tak prostě jezdím, začaly se projevovat "nešvary". Těsnění gufera se bude muset vyměnit, olej se dostává kam nemá a teče ven, dostane se na tlumič výfuku a pálí se tam. To doufám vyřeší nové těsnění a bude klid. Brzdy jsou jako asi u každé staré motorky nic co by trhalo při brždění asfalt, takže je potřeba víc předpovídat. Podvozek je pohodlný a na motorce se dá dobře cestova i ve dvou, místa je dost a pohodlí je super. Úložný prostor není, budu muset koupit brašny, s batohem se jezdí špatně. Spotřeba kolem 4-5l/100km. Nejlepší prostředí jsou klikaté okresky a rychlost do 90km/h.

Targus
Targus napsal 23.07.18 v 17:50 10b.

Motorka trapná a blbá, ale fotky supr.
Deset bodů mačkači či mačkačce spouště!!! Je vidět, že neměl(a) oko z knoflíku!

Jo, pěstuj si ji a moc toho na ni nenavěšuj. Tohle je opravdová a moc hezká motka a nikoli splašený vánoční stromeček!!!

O těch deset se nějak podělte.

MichalJirák
MichalJirák napsal 04.06.18 v 10:20

Všem díky pánové! :)

p.epanica
p.epanica napsal 28.05.18 v 19:00 10b.

chevyr
chevyr napsal 28.05.18 v 17:17 10b.

SpaceManCRX
SpaceManCRX napsal 28.05.18 v 16:14 10b.

Honda jede... Pěkný kousek pane!