Yamaha YZF-R1 (2011)

Vlastník Kačka-R6
Vloženo 23.5.2018
Aktualizováno 6.8.2018

Byla to láska na první svezení 😁😍

První dojmy - Oproti šestce to prostě jede a hned mi to sedlo,ikdyz je trochu divočejší a postupně se s ní budu muset seznamovat a učit se,jak s ní zacházet,aby mi nenakopala zadek.Mám k ní o dost větší respekt než k té předešlé,ale ono asi dobře.Super jsou na výběr 3 mapy, jezdím převážně na standart...B se mi zdá celkem líný.

Motorku bych doporučil pro - Tomu,kdo se toho nebojí a chce se pořádně svést 😁 Na cestování to určitě není..

Doplňky na motorce - Padáky, závažíčka, páčky,zrcátka-vše Rutan,blinkry Baracuda, výfuky...

Předtím jsem měla asi 4roky R6,ale postupně mi přestala stačit, chtěla jsem něco živějšího... Mezi zatáčkami jsem byla prostě pomalejší a nestíhala tolik ostatním, člověk za to musí hodně brát a honit to... ať si říká kdo chce co chce,tak to je.
O R1 jsme přemýšleli dlouho, má ji i přítel,obcas mi ji půjčil...ale byla to hudba budoucnosti.Roli hráli finance,prodej R6.No a letos v únoru 2018 jsem ji dostala ke 30. 🤗 Obrovské překvapení,nic jsem netušila.
Teprve se s ní seznamuju,ale už po první ostřejší jízdě jsem byla nadšená 😍

Kačka-R6
Kačka-R6 napsal 06.08.18 v 11:26

Díky za chválu, milé i přechytralé komentáře.Chápu, že někteří z vás těžko nesou, že i holka může zvládat takovou motorku

MichalR66
MichalR66 napsal 31.07.18 v 11:14 10b.

Motorka krasna .

Jinak to ze nekdo na sestce nekomu nestaci na okresce je rukama, ne motorkou .

libac22
libac22 napsal 30.05.18 v 13:13 10b.

Koule na ní nemáš , to je všem jasný ale užít si jí určitě dokážeš tak hodně skvělých zážitků přeji

PYTEL1
PYTEL1 napsal 30.05.18 v 09:23 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 27.05.18 v 21:57 10b.