Honda XL 650V Transalp (2001)

Vlastník js326
Vloženo 6.4.2018
Aktualizováno 6.4.2018

Vydařená motorka dobře ovladatelná ,trochu těžší ale pro muže nijak zvlášť ženy by mohli mít problém v případě zvednutí .

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1)

Suzuki DL 650 V-Strom: honda je honda

První dojmy - motorku jsem kupoval jetou a po delší pauze takže na rozježdění , objem 650 cm3 mi připadal jako dostačující . první 3 měsíce tomu opravdu tak bylo ale po té jsem začal zjišťovat že při jízdě ve dvou tomu něco chybí nicméně pro jednoho je to super.

Motorku bych doporučil pro - začínající A , trochu do terénu , vyšší postavy

Doplňky na motorce - turistické plexi , laďák mivv

moto co do stylu a určení je pro člověka milujícího svobodu v krajině kde ho nezastaví kde jaká polní lesní cesta nebo trochu toho bláta . je dostatečně vysoká aby překonala nějaký ten terén ale není to zas croska na rajtování v těžkém off .
Já osobně z ní měl tak trochu leštěnku a na ty prašné cesty jen po málo .
co do motoru , je třeba si zvyknout na typický dvouválec čili neupravený chod hraničící s drnčením .
během doby co jsem ji měl nebyl sebe menší technický problém a to už podle tachometru měla nalítáno 50 tis. ve skutečnosti si myslím že to bylo trochu víc poněvadž původ byl IT .
tento stroj jsem si vybral tak že jsem porovnal cena ,výkon ,značka styl s ostatními tak my vyšel transalp.
cestování je příjemné ale je omezeno tím jak daleko se dá dostat za určitý čas čili pro mě to znamenalo do vzdálenosti cca. 100km .

js326
js326 napsal 13.04.18 v 20:51

TA je super ale bylo potřeba jít dál

findejs1310
findejs1310 napsal 13.04.18 v 06:20

Tak tak ...motorka má být červená
Je to krasavice...škoda jí.

werke
werke napsal 06.04.18 v 21:25 10b.

Dobrá volba . Přeju mnoho pohodových kilometrů

Syste
Syste napsal 06.04.18 v 20:56 10b.

TA je super a dobrá volba univerzálu.

spike-cz
spike-cz napsal 06.04.18 v 19:45 10b.

s TAčkem můžeš cestovat bez únavy celý den od rána do slunce západu...