Cagiva W8 125 (2002)

Vlastník Bbuben
Vloženo 2.4.2018
Aktualizováno 8.5.2018

V 16ti bych za ni dal cokoliv :D

Motorka koupena od xstreetfighter (Opava-Předměstí)

První dojmy - Koupeno jako uvod do "endura" prvnich 50 km polnacky, lesni cesty, 3x brod (2x neumyslne :D) a zda se, ze se volba povedla, poladim detaily koupim poradny boty a snad budem jen jezdit :)

Po dovezeni domu nasledovalo odstrojeni a znovu nastrojeni plastu a vymena vetsiny sroubu za jine spravne velikosti. Vycisteni nadrze a karburatoru. A zaslepeni otvoru po oilmasteru, predchozi majitel ho demontoval, coz schvaluju, ale bylo jesze potreba zaslepit vzniklou diru, kterou z prevodovky utikal olej.

Dal je v planu vyroba noveho krytu baterie, ted je tam improvizace, ktera se mi moc nezda... utesneni a kontrola elektroinstalace, vymena brzdove kapaliny a vycisteni brzd, to snad bude vse :D

Prozatimni postrehy z vyjizdek... Rozhodne to chce ostrejsi pneu, 2t musi se to tocit a tocit, jinak to nefunguje a na to nejsem zvyklej, kolikrat je mi to az proti srsti :D, asi by byl lepsi 4t, uvidime, jestli me to chiti tak moc, aby probehla vymena za neco vhodnejsiho :D
Jinak je pro me, jako hodne hobby jezdce dostacujici a dlouho asi jeste dlouho bude :)

8.5.2018
Koupě nové baterie, oprava el. a konečně jsem prošel STK, postřeh po STK, moto nedobiji, ale jede i bez bat. takže zatím neřeším :), v MX botech se blbě řadí, ale asi je to o zvyku :) a konečně přezuto na "drapáky“ :)