Yamaha XV 1600 WildStar custom (2001)

Vlastník Cykita
Vloženo 26.3.2018
Aktualizováno 26.3.2018

Poctivá klasika která vydrží vše.

První dojmy - Při první jízdě mi zaskočila její váha a horší manévrovatelnost při malé rychlosti , je potřeba si na ni zvyknout. Má velmi krásný zvuk , jen trochu postrádám otáčkoměr, ale asi si zvyknu.

Motorku bych doporučil pro - Motorku doporučuji spíše zkušenějším jezdcům , kteří jezdí na něčem lehčím. Je vhodnější na delší cestování a ne na projížďky "okolo komína" .

Doplňky na motorce - Plexi
Padáky
Sání K&N
Brašny
Rolka v zadu
Úprava karburátoru Dynojet (dle grafu výkon na brzdě 56kw)
Výfuk buyak BIG GUN

Průměrná spotřeba - 6.94107 l/100km

Motorku sem koupil v lednu 2018 a bez STK , takže první jízda byla až tento víkend na STK a krátká projížďka po okolí. Motorku jsem vybíral hlavně podle vzhledu a podle motoru, chtěl jsem velký bublavý hlučný stroj ale ne nic na zabití.
Ze začátku sem se s ní trochu dřel , ale cca po 50-60 km sem přišel jak na ní. Trochu horší mě přijdou brzdy ale může to být horšími destičkami uvidíme po výměně. Chybí nějaký úložný prostor alespoň pro nějakou základní výbavu. Motorka má podle dokladů co sem k ní dostal upraven karburátor byl tam výfuk BUYAK a sání KN. Výfuk musel pryč ale i tak s origo. výfukem má hezký zvuk. Překvapilo mě že střílí hodně do výfuku nevím proč tak ji nechám po sezoně někde seřídit. Spotřebu jsem ještě nepočítal ale asi bude hezká.

Petak76
Petak76 napsal 29.08.18 v 09:12 10b.

ten lauf je fak neuvěřitelnej:))))...jinak pěknej stroj...nejlepší volba z japonců:))

fanek007
fanek007 napsal 06.04.18 v 16:01 10b.

Krásnej stroj Jen se marně snažím přijít na to, co je to za šílenej lauf

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 27.03.18 v 22:28 10b.

ten výfuk byl hrůza,ale teď dobrý. Nech to udělat hned a ne až po sezóně. Jinak užívej cest a čus někdy někde .

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 27.03.18 v 18:24 10b.

Paráda gratulejšn.

žižala.
žižala. napsal 27.03.18 v 16:21 10b.

Supr strojovna.