Yamaha MT-03 (2006)

Vlastník Schwejdy
Vloženo 15.2.2018
Aktualizováno 29.8.2018

Je to spolehlivej Motor minarelli od Italů co má jak xt 660 motard / enduro tak i xtz 660. Lehká, malá, obratná, super spotřeba

Motorka koupena od HAUSMOTO - Koupil jsem jí jako Bazarovku a dovezli mě jí až domů ;-)

První dojmy - Koupil jsem jí v Únoru takže sem se zatím moc neprojel ale do ruky mě padla a hlavně je to stříkačka ;-) Tak snad bude sezóna podle mého gusta a nebudu se muset v tom vrtat akorát pár ůprav si musím udělat jako zásuvku, držák mobilu atd.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodná jak pro začátečníky tak pro zkušenější jezdce pro zábavu, dá se na ní pěkně vyblbnout není to na cestování ;-)

Doplňky na motorce - Zadní rolny, vlastní plexi, proužky na kolech, led žárovky, zásuvka na12v a držák na mobilní telefon ale další věci ještě přijdou

Já jsem si tento stroj vybral kvůli vzhledu a taky kvůli spolehlivosti tohoto motoru už mám najeto od února 3500 km a zatím super vyměnil jsem jen olej a svíčku jinak nic

Moje zkušenosti jsou takové že ta motorka dobře táhne od spodu, jede pěkně stylem brzda - plyn, krásně střílí do výfuku i s origo laufama ale maličko pískají ale jinak super. Spotřeba je taky celkem dobrá já jezdím za 4.9 l/100km což si myslím že je dobré a moje maximálka byla 160km/h ale to už se jí moc nechtělo není to motorka na rychlost a na dálnice ale na cesty mimo město a zvádne i nějakou tu polnačku protože to má dobrý posez jako na enduru nebo motardu takže je to fajn. Poruchu jsem zatím žádnou neměl za těch 3500 km co jí mám jen svíčka, olej, ventily jsem seřizoval podle manualu na 40 000.Jestli někoho zajímá jak se na tom cestuje ? Ano dá se ale po 150km bolí uplně všecko ale dá se to možná to bue taky zvykem a mladší jezdci jako já vydrží vššecko hlavně že jedu

MARIO_GERMANY
MARIO_GERMANY napsal 19.07.18 v 16:57 8b.