Honda GL1800 GoldWing (2002)

Vlastník Guga
Vloženo 4.1.2018
Aktualizováno 15.5.2021

Vloženo: 05.06.2023, Uskutečněno: 05.06.2023, Zhlédnuto: 30x

Tak nám zas jednou vyšel čas na vyjížďku, a dokonce i počasí.
Původní cíl měla být návštěva vyhlášené cukrárny Schoergi v Rakouském Greinu, s ním spojená vyhlášená silnice 119.
Sraz v 11 na "Novohradské" Shell v ČB, následný pozvolný přesun přes Nové Hrady, kde jsme vzhledem k času ve finále zastavili na oběd, páč jest nutno kojit všechny živočišné touhy. Výběr padl na restauraci Pod radnicí, kde jsme výtečně své choutky naplnily k plnému uspokojení. Následuje přesun do Rakous přes městečko Weitra a odsud již po B119 až k cíli. Zde, jsme to pro velký zájem turistů, tak trochu odpískali a přesunuli se blíž k řece. Schinakel se jmenuje ono místo, kde jsme obsadili stolek na terase a kochali za podpory kávy, štrůdlu a nealko piva okolím. Po té již jen krátká procházka po místní promenádě a tradá po B124, která je s menším provozem oproti B119 a i "rovnější, směr České Budějovice, kde by chtěl žít každý, jak pravil klasik (provoz, resp doprava po ČB tomu samozřejmě velmi nahrává, a kdo může, ten se jim vyhne ).
Trasa .

• Prvomájová

To se nedá popsat... Trasa naplánovaná na absolutní kochačku. To by jeden musel točit od začátku do konce, protože by se jinak fotili co ujetý metr až kilometr. Tímto děkuji motokolegovi a kamarádovi za úžasnou trasu :

Vloženo: 01.05.2024
    Uskutečněno: 01.05.2024
  • Výměna olejů a filtru

Můj milý deníčku. Včera mi tahal klofák kořeny po sedmičce a osmičce. Za odměnu jsem si na dnes naordinoval v práci volno a konečně malinko umyl motorku a vyměnil motorový olej s filtrem a olej v kardanu. Interval byl n

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.04.2024
    Uskutečněno: 09.04.2024
  • Rozjezd až na Velikonoce, a ochutnávka.

TRASA Něco málo km na rozjezd. Z počátku kochačka, pak už místy zrychlený přesun. B-) Téměř všichni už jezdí. I nám konečně vyšel čas, páč se potomka ujali přes noc jeho prarodiče a my si mohli užít společný rozje

Vloženo: 31.03.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024