Yamaha YZF-R6R (2016)

Vlastník Kamikadze-Ace
Vloženo 4.10.2017
Aktualizováno 31.1.2024

KOPYTA RC in da Most, test nové agentury Bikes4Life, příběh boxu 15 aneb POKAL UND VALHALLA vol. 2 mit Krankenhaus Extrapaket

Vloženo: 09.05.2021, Uskutečněno: 09.05.2021, Stav tachometru: 18444 km, Zhlédnuto: 37x, Firma: Bikes4Life

Tak po držkosoustředění s názvem Pokal und Valhalla v Rijece s Actionbikem jedeme do Mostu jako jarní české trénování. Pilně opravujeme biky, sháníme lamino atd. Člověk by neřekl, jak se v době covidu atd. stalo lamino skladem doslova podpultovým zbožím. Ještěže tu máme kamarády, co jezdili STK600 a STK1000 při WSBK. Díky #89 Michal Salač!

Samozřejmě seženu toho více ale barva kapot od #89MS je stejný RAL jako předchozí Tajfuna design
Nastrojeno týden před akcí – no ještě s vrtat a nýtovat držáky. Ono to pojede!

Samozřejmě zbytek týmu je ready to go, v rámci eventu je baby Endurance 2h a sprinty poměr výkon cena famózní tak proč neudělat test alá mystery shopping nakonec dojde na každou agenturu.

Plán akce jasný sestava boxu Roumen, Pankáč, Kitty, Hanče a ano tentokr
át bez Ozzyho s Kačkou ( nebudu tu pitvat proč ale nebudeme z toho dělat BH90210 atd. už takhle to je složitý kdo jak kým čím komu do čeho kam

Předpověď počasí slibuje winter event tak se mě vrací vzpomínky na event s ruskou princeznou dva roky zpět takže kdyžtak v archivu aneb i odolné sibiřské princezně byla kosa bez šuby a to nemyslím šubu na ohambí

Den odjezdu se blíží sbaleno máme a bude test VW Vágenu co má Roumen – první jízda s dodávkou + vozík no uvidíme
Mám slíbenou návštěvu Rossinky a Veruše tak uvidíme, zda se blondie komando dostaví minule to bylo fajn event doslova na ostří nože ty vole kámo. Teda Veruše musí dostat výjezdní doložku za náma hold jsme devizová cizina i v rámci EU ?

Tajfuna připravená po pádu v Rijece, oservisovaná a odbržděná Ready to go! Teda chvíli byly nervy s laminem ale FLUOR #13 jak mě měl uložen fotograf v ESP je ready to fight! Pojďte vy kuny šišlavý skopčácký, dostanete mordor!
Den odjezdu, pracovní povinnosti a taxi přisviští na místo Té v čase Té Vágen Té5
Lehký skluz normální!
Naházíme bordel do vozu a vyrazíme ke sponzorům potom následně pro motocykly
Ukurtujeme naše milenky – BDSM to mají na vozíku Teda Tajfuna je zvyklá , Daytona moc ne odpustím si vtípky na spolehlivost strojů z Hinckley a frčíme směr Most. Teda frčíme při výjezdu Roumen obratně jede doleva a na můj dotaz proč vole nejdeš doprava jako obvykle ….. odpověď já nevim
#Roumen turn around
# byl nervozní poprvé s dodávkou a naloženým vlekem ale zvládl to
Teda objížďky všude tak jedeme do Mělníka fakt přes řitě.
Oblíbená benzínka na tankování - blondýna v báwu, zrzatá svině v bávu. Vždy tam je nějaká ženská a co letos? Čubička v alfičce co tam má rande s nabíječem …… šatičky jako kvalitní štika! Ono potkat štiku v alfě to se můžeš stát obětí její nezřízeného chtíče na benzině!

Debata o chlapci, který vypadá jako #chlapec co chlapce má a potom doma si dělejte co chcete a mlaťte se jak chcete
Jedeme Roumen svačí a já řadím #DSG ACE potom debata o tom jak dlouho máme motorky a uvědomím si, že pro Daytonu sem s Roumenem byl ve vopičí rokli ( město kde žijou kříženci opic s IQ reagujícím horko těžko na světlo)
Piju pivo je fajn po dlouhé době jet na drom a neřídit

Za nedlouho po pit stopu jsme v Mostě a stavíme se do fronty na parkingu. Okruh WSBK a strejda Jonatán Vám takhle čekat nebude a ani žádný můj fan club tu není a přitom taková instakampaň race race race. 19:00 start jedeme dovnitř, zabíráme si drze box 15 a jdu pro klíče při vjezdu – kontrola testů! Všichni negativní!
Hotovo za chvíli už vykydáme bordel v boxu.

Motorky připraveny, teda Daytona s provizorní baterkou nechytá takže hned krmíme baterii a provedele motorové zkoušky! Zkoušky za chvíli jsou úspěšně za námi! Tímhle apeluju na jednoho narušitele v týmu aby tohle začal provádět taky! Myslím tím tebe Ozzáku!
Jdeme na registraci a přes lehké organizační zmatky což je prostě u nové agentury obvyklé dostanu za chvíli startovní číslo, skupinu a transpondér Ve frontě Kitty skóruje hláškou na téma co můžeme vyhrát v závodech: u registrace> no můžete vyhrát anální kolíky dilda atd. …. Kitty> ty vole toho mám doma plný šuple! Dobře ona!

Hotovo v boxu roztápíme grill co přivezla Kitty a následuje večerní okruhová etiketa.

Teda než je etiketa je dnes Prostřeno box #15! Flákota hovězí svíce médium rér Hej kámo porno v hubě!

#21:23 Roumen hřeje na 50°C kola ….. asi nová taktika autor nahřátí Nikča
Dáváme si pivo a tentokrát bez myslivce! Divné že?!

!
Pokračuje okruhová etiketa vč DJ Macio 33 jen mu chybí spanilá asistentka Manuella ( tu probereme taky, minulý týden to brutálně vykozila mama mia ….. po tom pohledu bych okolo sebe měl mávat pyžamem)

Výpis vtipných hlášek:
Kitty> #já jsem to
Pankáč> #augiášův chlév …. Biblické označení stavu zadní pryže!
23:11 ACE týmová rozprava a přednes projevu CEO prostě se zůčastnili všichni pokrokový lidi z letova,

MY JSME KOPYTA V DOBRÉM I VE ZLÉM
Hanča> #strč mi tam prst a já to přejedu Pankáč> pokračujte
#je to nejmenší
#odpanění nahříváků u Pankáče
#držák na dildo ! prázdná objímka mé spínací skříňky
Jdeme spát!

Morgan! Race Endurance day!

Výhoda sk.A jede v deset Pankáč si vzal Béčko a vévodí tabulce časů 09:40, Kitty válčí v déčku ale bude regroup B
Vedle v boxu je diagnostika Ducati – nestartuje asi na 157 otočení startéru hold 1098 Bayliss colours potom následuje zvuk, jako když ve Feroně klepou regály a do toho vysypeš krováky na podlahu.
První runda na dráze pohoda, málo lidí krása. Okupujeme vršek časomíry ale zajedu dříve a Ozzy po whatsappu co je? Návaly reason pit in.

Skupina D – Blitzkrieg tam to je o život
Druhá runda 2x red flag.
Tvoříme tým na Endurance jak to dáme KOPYTA RC ACE+PANKÁČ a nakonec KOPYTA RC B ROUMEN+KITTY

Po obědě race pace tu máme a 16:00 bude 2h Babyendurance na jedno střídání ideálně.

Ještě obloha potemní a zachčije ….. to bude nervák na Endurance. Podmínky divoké KOPYTA RC P4 over all v SSP nevím Béčko P10 overall
Celkově startuje něco přes 20 týmů
15:58 pit line open a jelikož jsem byl demokraticky zvolen startérem opět tak se jde na věc.
Postavím Tajfunu na P4 Pankáč mě podrží

Jdu na druhou stranu provedu svůj rituál postavím se a čekám, čekáme …. Vleče se to dost fouká je kosa tohle bude chtít jet opatrně. Okolo sebe mám litrové nadržence to bude vobložka. P1 overall stojí Stifler a Patrik z Motoriders takže to bude jasný ten pojede rychle pryč.

Startér konečně vymění červenou vlajku za naši národní vlajku, magický moment přichází. Vlajka letí dolů a běžíme! Paráda běh tu je cajk, skáču na bike start a opatrně se odlepím směr závod. Ano zisk slovy jedné pozice by tu byl. Jedu za Stiflerem, který jede hlavou nemá smysl se rozbít hned na začátku. Tuhle myšlnku nemá ovšem borec na R1 který předjede Stiflera ale nedržel heslo, Endurance se nevyhrává v prvním kole a v dvojité pravé v technické pasáži to rozmontuje …… my přelítneme trosky a jedeme dál. P1 Stifler P2 Ace a takhle projedeme první kolo. Ještě před koncem kola je vyvěšeno FCY ( Full Course Yellow) a SC Safety car.
Letíme cílovkou a SC ještě na pitline nevyjel ….. no nevadí, kosíme to dál. Tempo klidný tak 1:56 na SC slušný! Jedeme takhle ještě jedno kolo a pořád nic! Tvl kde je?!

U borce ležícího, jsou lékaři a odtah. Nájezd do dalšího kola, traťák v náletu na cíl vyběhnul až k dráze a div nás tou žlutou neposekal, ať zpomalíme. Ovšem za retardérem už dojedeme vláček SC. No ve vláčku za SC to bylo o tlamu proč?

1) Vítr a zima
2) Rychlost SC krom místa nehody byla na většinu lidí moc!
3) V retardéru jsme jeli podle budíku 37 km/h a někteří to málem zahodili pro ztrátu rychlosti!
4) Roztrhaný vláček asi na 1,5km dráhy a to nás jelo lehce přes 20 týmů
Vypruzen za SC si říkám jak dlouho tu budeme úplně vychladneme a pak předjet ten vláček to bude náročný. Každopádně pokud to nepokazím a Pankáč bude mít formu tak to dojedeme na jedno střídání v klidu

Tak Sanitka mimo dráhu, svoz mimo dráhu a SC zhasl zmizel a pod boxy green flag jdeme na věc opatrně! SC TRVAL 20minut
Na cílovce opatrně předjedu Kitty neboť to mám za úkol žádný společný muchlování v kačeru nebude!
Jedu dál a soustředím se dostat do tempa ale to doprdele nejde, zima jako kráva, prostě nejsem v tempu. Ono Stifler nejede úplně pilu a je vidět, jak to nechce rozbít. Proč taky. Trochu zrychlím, až mě dojede borec na litru s nápisem Žermén trochu začnou závodit se Stiflerem tak je nechám. SSP vs SBK není třeba, soustředím se na sebe a stabilitu. Trochu se rozjedu ale po hodině na dráze v tomhle počasí to není lehké. Pravidelně potkávám jedno děvče …. Best lap u ní je 3:10 podle výzkumu časomíry u psaní reportu a když jedeš 1:52 tak ji za pár minut potkáš znovu a znovu.

Tenhle Endurance na tohle byl těžký hold se potkávají jezdci jiných světů. Ono některé exoty s SPZ radši nekomentuju, ale každej nějak začínal, že jo.

Před koncem stintu potkám #7 Pyjuse Čůwuse čili Roumena a normálně ho zpanišuju Bez soucitu soupeři v SSP. Bratrokypytí fight!

Lehce přes hodinu a REZERVA MAXIMA se objevila na přístrojovce. Signál na pitline kde ostříží oko z Bystrca Hanče obratem provede PIT IN PROCEDURE CONFIRMATION!

Úplně jí lituju v té kose zimní bundě troje podvlékačky rukavice a její chlupatou…….kuličku na čepici a stejně to bylo málo!
V posledním kole ještě před střídáním sjedu jednoho šestkaře z principu a potom nožička ven ACE PIT IN. Střídání a je to. Mám toho po hodině a šesti minutách ne úplně dost ale zima + benzín mě vyhnali ven!

Pankáč PIT OUT!

Rychle bike, stojany, nahříváky, benzín! Tohle stíhám a nevím jaká je dohoda jestli to Pankáč dojede máme totiž v SSP náskok a navíc P1 OVERALL! To jako fakt! Hustý!

Sledujeme Pankáče a já si dám drink plus margotku Rychlý cukry sem!
No nedám si ani druhý kousnutí a Hanča – Pankáč mává …… no tak to bude na konci řežba. Až se tě Endurance zeptá co si dělal v zimě ve fitku?! Nic bylo zavřeno, debile tak výsledek bude krizička ale co to dovezu do cíle.
Pankáč PIT IN, střídáme ACE PIT OUT! Dostanu se do tempa, zbývá cca 28 minut do konce. Jedu si na klid, protože se ozvalo levé zápěstí?! WTF … .cejtím se jako Fábio ruka tvrdne, ani nepohoňkám s tímhle ale jedu na jistotu. Prostě to dovezu do cíle. Cestou ještě opět potkám Pyja Čůwa provedu overtake a postupně sleduju hodiny na cílovce kolik ještě do konce Potom nás přežehlí Patrik Lesapán Homola a frčí dál, hezky se na něj kouká!

Chybí odhadem asi 4 kola takže to dojedu. Bohužel mě předjede duo šestek a jeden pilot je Pyjus Čůwus. No nevadí tohle jim nechám, ruka mě bolí a tohle bude na maximu. Jedeme dál. V dalším kole čas 00:00:00 a prapor nikde nevadí cedule LAST LAP! Tak pojď hlavně to nepokaž a dovez to vcelku! Cílovka prapor YES YES YES! V cíli jsme, v celku a díky náskoku je v boxu uvítací výbor s pivem v ruce! KOPYTA RC P1 v cíli SSP a KOPYTA RC B P4 SSP! VAMOS!

Mám dost, je mě zima. Pivo funguje dost močopudně ale jdeme chvíli po závodě na vyhlášení. Týmová trička sebou!
Jdeme pro pohárek – hezký kus nerezu! Praktický! Jak řekl Indi zas další lapač prachu domů
Týmově se chopím lahve a obratně kropím zbytek pódia protože proč? Šestkaři mají lepší střik! Pepíno staněk na P2 s týmem ŠutrTech racing, odšpuntuje až když mám prázdno a dostanu to jako prase do xichtu! Hezky to štípe!

Spokojenost, následuje podium litrařů - gratulace Motoriders SBK team a následuje ještě tombola. Tak my vyhráli vycpaný ocas kuního samce.

Jdeme do boxu jako 100% POKAL EINSATZ! BOX 15! VAMOS!
Přiletí gratulace z několika směrů včetně od vrchního stratéga od PC!
Bubliny vystříkaný vypitý a Hanča by si chtěla dát taky, ale musí max někomu olíznout kombinézu.
Roztopíme gril, dáme sprchu a jdeme do víru etikety po vítězném závodě!

Kvalitně to zapijeme a je sranda celý večer!
Takže tady jsou hlášky večera
#Roumen chrání sám sebe – Nikča se dožaduje výkonu lásky! (asi)
# Canepa pozná středověk – rozjetá Kitty má chutě na chlapa
Disco dance a békání
#disco koule bude – nový prvek okruhové výbavy
#Xena to byl seriá a ta její asistentka mě to teklo doma po nohou
#kůň má velký tlo ale malej mozeček
# a co jí tam schází – tématika LBGT
#Tajfuna jezdí na benzín já na tramín
# když se ti do toho dostane Hruška
# este se nikdo nepoblil dovnitř – Hotel PSÍ BOUDA
# su princezna ze zámku ….. a kde máš poklady? Aneb odkud je Hanče – aristokratka!
#sahni mi na medaily
# holky si potezkavaj kachnu - dívčí téma
#rešíš hloubku ne váhu kachny!
# chlapci se vzájemně prcáme
#ty jsi natural sprechen sie languages - slovní hříčka
# prej bipolární porucha nejsem lesba debile
# přestup z Líšně do Zbrojovky
# co se u DARZI naučíš u KOPYT jak když najdeš – téma outsorcingu pitwall führera a data keeperky Hanči
#šáhni mi na kachnu, je to kačer :D
#maruš chce se mi spát?
#maruš nehceš mě vykouřit lipicána
#jedová chýše - ACE si prdnul ( fakt ale potichu maličko – džihád hadr)

Jdeme spát

Ráno další den v klidu a pohodě vstanu. První trénink vypustíme je kosa +7°C. Sledujeme jiné piloty a pilotky a řešíme #aci myslíš že vysedá? Ne ona vytéká.

Plán dne: kvalifikace a odpoledne závod SSP na pohodu, pošetřím ruku. Jdeme na první rundu v 11:20 pak hezky bude oběd odpoledne dám novou pryž a bude.

Pryž zadní dostala zabrat v druhém stintu protože jí byla na konci zima tak dostala trochu na frak.
Nevadí jdeme na věc. Kafíčko dopité ohřáto nafoukáno tak jdeme na věc. První zaváděcí kolo dojedu černou CBR pořeším a jedeme dál. Mám za sebou Pankáče tak bude sranda druhé kolo mám dobré tempo tak jdeme na věc.
No když to píšu takhle s bolestí ramene tak je jasný, že asi v dalším kole něco proběhlo takže asi tak:
Cílovka brzdy na obvyklém místě, podřadím na dvojku zatočím doprava krása to půjde překlopím doleva a PŘIŠLO TO! Lost the FRONT! Při překlopení.

Takže si pamatuju bike se odjebal doprava a já mrd ho na levé rameno a cink hlavou o asfalt. Vyjímečně si pamatuju, jak jsem ve vzduchu a nafoukl se mě Techair v PSI kombi

Jak jsem sebou jebnul o asfalt tak následují kutálečky. No dokutálel jsem se ke kraji asfaltu a citím bolest ramene ….hm to bude zlomený vč kličky airbag ne airbag. Přiběhne traťák vypadající jako drsnej metalista podle vousů! Lež už sem ti zavolal sanitku. Ležím samozřejmě se pokusím převalit a vidím Tajfunu jak leží a kouká na mě sosákem … promiň nový lamino promiň LÁSKO!

Takže další event Pokal und Valhalla ale tentokrát vím, že to nebyl easy crash. Už vím jaký to je ty se válíš na dráze seš zrakvenej a někdo remcá na pitline, že chtěl jezdit ne tam tvrdnout!

Přijede sanitka s posádkou. Trochu jsem zmatenej ale pomalu se domluvíme co a jak. Dostanu límec protože mě i krk bolí. Sundají mi přilbu a zkoumají co a jak. Rovnou říkám co cítím s ramenem atd. Saniťák sestře říká lásko a druhé Kačko s hasičema taky pokec dobrej Vůbec vtipkuju jakej sem to okot ( z ruštiny ó kot >>> ó kocour).

Pomalu zahýbu rukama nohama to by šlo ale rameno bolí jako svině…to musela bejt morda. Stejný rameno jako v Rijece….. Debil of the day is ….. it´s me!
Jsem naložen do sanitky a přemýšlím, co se děje v boxu…… holky budou vynervený, co Pankáč viděl mě?
No o mém pádu z boxu věděly dámy ihned, traťáčka měla před boxem vysílačku nahlas: Pád číslo 137 jezdec se nehýbe!
Psycho hadr! Omlouvám se!

Já mezitím v sanitce dostávám kanylu, monitor kyslíku v krvi, měření tlaku – opět extra vysoký,
Pak proběhne svlíkačka, no trochu jim s tím pomůžu ale ženský se nedají ale dobře si pokecáme prej je sranda v sanitce s germánama tam sranda prej není moc si nepokecaj……

Následuje 5min u věže kdy přijde Hanča, Kitty a Pankáč. Díky za podporu ale jako jebnutá do hlavy to byl ose mnou složitý. Holky vyfasujou moje hadry výměnou za doklady telefon atd.

DÍKY MOC ! STRAŠNĚ SEM RÁD, JAK SE O SEBE POSTARÁME A POMŮŽEME SI!
No tím, že mám telefon v ruce si udělám selfie v sanitce a pošlu to dom se slovy budu ok! Se ti řekne, levé rameno tím nehneš , límec na krku a vtipkuješ.

Citace z týmového chatu tou dobou whatsapp:
Foto sanitky, DOPRDELE JE CELEJ, PIPNĚTE AŽ BUDETE, UŽ BY SE NA TY AKCE POKAL UND WALHALLA MOHL VYSRAT

Následuje transfer do Nemocnice MOST! Je to premiéra při okruhovém závodění odvoz do špitálu! Povídám si se sestrou co se jmenuje láska …… nevim jak se jmenuje ale v pohodě. Pořád: vy jste dlouhej na to lehátko jak tejden před výplatou ….. no to je fakt my bereme za tejden no my taky!
Nemocnice PIT IN! Zkusíte s pomocí vylézt sám ? Jasně vyskočím jako rybička ….. ani deko. Je mě hrozně. Dostanu racing křesílko alá dear Mr.Prezident pan hrábě fon Becher a ve funkčním oblečení a přilbou jsem dovezen na vyšetření.
Vyšetření doktor je fajn, svlíkají mě tam tři sestry! Bože takový kočky na jako šestka je mrtvá na spodek tak se mnou to neudělalo nic ….. jikry v klidu.

Doktor vyšetřuje a potom zkusíme tohle a tohle jo kdyby jste se chtěl složit tak to uděláme tady ať se mi složíte sem na lehátko - jo léta praxe. Hned se motám, vydýchaný vzduch rouška …. Se divím, že neviděl moji večeři. Dostanu napít no Cuba Libre to nebylo ale dobrá voda jo.

Rameno bolí ale uvdíme po RTG trchu v rámci emocí s tím hýbu. Jedeme na RTG. Tam se mě ujme nepříjemná sestra č.1 a její spanilá asistentka štika s jednožcem v podobě rolleru na klopě. Říkám máte hezkého jednorožce a ona: jé dík já ho používám, abych děti tady rozmluvila a dostala kam potřebuju ….. tím uhasla jakákoliv další akce Mostecká Jikra!
RTG hotovo a jdu čekat na ambulanci, až bude FINAL DECISION. Cítím se bídně! Telefon domů a zpráva pro tým, čekám na popis RTG a ortel.

Doktor mě upozornil, chvíli to bude trvat ale důkladně mě na RTG udělali plíce, hrudník, obratle rameno kličku lopatko – L+P.
Čekárna ambulace se skládala v ten okamžik senior asi 80 let – děda chytrolín zasloužilý soudruh , senior č.2 děda nemluva asi 180let dvě hole, snědá matka neurčité národnosti velmi obézní s dítětem asi jejím podle barvy též tlustým jako čuně.
Děda chytrolín si chce povídat s každým bílé pleti i se mnou ale jak by řekla Karol Pivková nejlepší recepční světa : podle kompjůtru ne! Už mě otrnulo a stoupám si povozu de la prezident a chodím po chodbě. Rameno bolí a stává se méně a méně hybným. No ambulance všechny ošetří a já tam zůstanu. Potom následují pacienti : eskorta vězeňské služby a chlapec na šití, následně děvče co si bodlo nůž nebo hřebík doma do zad – cca 12 let tu si tam nechají. Chudák holka. Následuje další snědý pacient ale to už i já jdu dovnitř teda. Snědý pacient vedle řve jak kráva opařil se totiž doma olejem do oka. Nemilé…. Doktor: to je řevu, tohle prostě nevypnete.
Proběhne ortel: není to zlomené dokonce i vaz mei kličkou a lopatkou tady vidíte vydržel, musím Vám věřit. No problém je tlak krve po race incidentu a jeho pozvolný pokles takže teď mě čeká další kolo s praktikem. Lékař mě to vysvětlil velmi reálně včetně cituji: léky na tlak mají i negativní účinky dost často – natečou vám nohy a nebo taky jako chlapoj a signalizace ruky v pěst a sestra: doktore tak ho nestrašte! Já: jen ať mě to na tvrdo řekne nic jinýho neplatí.

Poděkování, převzetí zprávy popřejeme si navzájem hodně štěstí a jdu zpátky na místo činu.
Teda zavolám si odvoz Hanču a vylezu ven. No ven! Já na sobě mám funkční prádlo, v ruce přilbu mikinu tepláky a vylezl sem ven!
Mě to hned zavřou zpátky vypadám jako úchyl. O to víc, že si obléknu zbytek prádla na zastávce MHD
Přijede Hanče nastoupím a za chvíli jsme v boxu č.15

Tajfuna stojí venku a okouknu škody: podsedlák + lamino vzadu, řidítko , stupačka to by šlo.
No při zkoumání v servisu mám kopnutý ráfek tak to se opraví ještě , že na sucho mám 3.
Jdu se podívat na video. Reason of the crash? LOST THE FRONT. Ale ve třetím kole… prostě blbej den.
Potom pokec se všema, kafe. Překvapil mě Patrik když pronest: ty vole jestli tam budeš takhle ležet zastavím a rozdýchám tě! RESPEKT LESAPÁNE!
Nasadím si límec ať neblázním a svěřím vše do rukou Roumena a Nikči na cestu zpět.

Závod SSP želízko v ohni Pankáč první řada! Girls race Kitty polewoman! No co kdo nenastoupí do závodu má smůlu.
Závod SSP nakonec Pankáč P2 gratulace! Kitty si dojela pro P1 v holkách! Tomu říkám POKAL EINSATZ!
Sem jako CEO na Vás pyšnej ! Fungujeme jako tým!
Roumen zavelí k odjezdu, rozloučíme se a frčíme do MB. Nikča ještě dospívá v ženu a kolem 18h jsme v MB. Hned ve vchodě dostanu vynadáno od sousedky co to jako je? Jeden den výhra a druhý den špitál no ….. stalo se.
Večer doma boj sundat si oblečení to zvládnu a v pátek přesun na chalupu do relax zóny. Teda večer sem hero a bez prášku! 2x myslivec to pořešil. Spánek složitý ale na chvíli jsem usnul…..

Vážení sportovní přátelé a tohle je konec reportu

Něco k B4L agentuře – začátek má každý složitý, mají zajímavé myšlenky a přístup jak to dělat takže jen tak dál. Budou to mít složité protože nemají tolik rychlých pilotů ale to přijde časem. Smysl skupin rychlé SSP a rychlé SBK vítám !
Most jako WSBK okruh – podle informací se dodělá povrch ASAP aby WSBK v Srpnu byla top akce. Mělo to grády a DYCKY MOST!

Díky KITTY
DÍKY HANČE
DÍKY PANKÁČI
DÍKY ROUMENE
DÍKY NIKČO
DÍKY OZZY+KATKA
DÍKY VERUŠE
DÍKY VŠEM ZA POMOC A PODPORU!

I LOVE HER6

Teď opravit Tajfunu ta v době reportu a dopsání je na 90% R2R a ještě Egona 2 mit Luftsack ten jde ráno do transportu směr Tlumačov a PSI na opravu

Ps.: nemít airbag jsem už cyborg fakt to mělo smysl si pořídit tuhle výbavu

Ps2.: Pokal und Valhalla příště něbude se budu jen vozit bez ambicí na pohárek

Ps3.: Veverko vem R1 a přijeď příště i s bikem

gorkin (4485) napsal 13.06.2021 v 18:04

já se snad na vás někdy přijdu podívat...

ferenc300 (49) napsal 25.05.2021 v 13:49

Perfektně jsem se pobavil u kafíčka díky

Kubik19 (783) napsal 11.05.2021 v 14:56

konečně jsem se k tomu po kouskách dostal. Boží jako vždy boží.

jen poznámka není se čemu divit že Stifler to nechtěl zahodit :D letos to má za sebou už dvakrát

Kamikadze-Ace 11.05.2021 v 19:52

;)

Hančaa (161) napsal 10.05.2021 v 21:25

Tenhle event se o5 nesmazatelně zapsal do mé paměti Nevím ovšem čím víc... kkkosou, pohárky, motorovými zkouškami, valhallou, obžerstvím nebo nezaměnitelnou kombinací toho všeho...

Ozzy_ (1140) napsal 09.05.2021 v 23:10+1

Prej "mit Krankenhaus Extrapaket", ja se z tebe picnu kolego

A fakt uz se na ty walhaly vyser ;-D nemusis se me snazit dohnat za jednu sezonu Klidne si to rozloz do delsiho casovyho obdobi ....

Kamikadze-Ace 10.05.2021 v 11:04

v průměru to je 0,5pádu na sezonu :) s Tajfunou

Chippman (7) napsal 09.05.2021 v 22:46+1

...hlavně že seš celej.
Přeji ti rychlou rekonvalescenci Honzo.

Kamikadze-Ace 09.05.2021 v 22:49

dik bude to v cajku :)

• Jerez de la Frontera Circuit Angel Nieto & Circuito Ca

JEREZ 2024 „ řeklo se bez bab“ aneb co se přihodilo ve Španělském království! Tak sezona 2023 skončila zářijovým eventem v Misanu kde to bylo epické a romantické včetně loket fotky od fotografa. No a co dál?! Jerez

Vloženo: 29.01.2024
    Uskutečněno: 29.01.2024
  • RIDE ON COLOURS!

RIDE ON COLOURS! MISANO CIRCUIT MARCO SIMONCELLI #58 Misano! Uprostřed sezony na okruzích, kdy se tu poflakujeme po ČR tak Pankáč jako správný kumpán zasel myšlenku na zářijový víkend do Misána. No myšlenku a dvě pro

Vloženo: 27.09.2023
    Uskutečněno: 27.09.2023
  • KOPYTA RC BRNO 2023 final event B4L!

Tak se pojedeme podívat do Brna, kde se uprostřed srpna koná finálový event B4L sezony v rámci Endurance sezony a i sprintů. Event se konal 16-17/8 2023 kde kluci s B4L pojaly jako Malou cenu Brna. Konkurence a zvlášť

Vloženo: 24.08.2023
    Uskutečněno: 24.08.2023