Yamaha YZF-R6R (2016)

Vlastník Kamikadze-Ace
Vloženo 4.10.2017
Aktualizováno 31.1.2024

Vloženo: 31.03.2021, Uskutečněno: 31.03.2021, Stav tachometru: 18181 km, Zhlédnuto: 21x, Firma: Actionbike

Zimní příprava v ESP dopadla dobře a hned jen co si týmová dvojka vyřešila svoji interní situaci tak bylo rozhodnuto jet do Rijeky si zakroužit s Actionbikem, když nám zavřeli to MISANO. Asi nejsme významný spolek přátel italské opery.

Zabookujeme event, dáme dohromady sestavu Ozzy+Kačka as hrdličky, Pankáč, Kitty a její support Hanča plus nakonec JÁ, ten co to tady píše

Zní to zvláštně ale v rámci stuace každého z nás více než citlivá situace takže to bude obecně veselé . Taky bych asi nebyl happy kdybych měl celý večer ve stanu čumět na štěstí mého německého kámošena ZX-10R ( toho znáte z ESP eventu) Floriana Zwerga ….. ábr er hat gróse Gew****!

Tak to máme zase sekci láska sex a trápení za sebou a směle hrrrr racing Hrvatska.

Kitty odkupuje předem SSP300 – KTM RC 390, upeče s Hančou buchtu(údajně Hanča ví jak voní buchta Kitty) asi pro Vimříka od Darzi neb Darzi jedou taky.

Je několik dnů do akce a trudomyslný Ozzy a svádí to na předpověď počasí :) Ozzák kecá!

Morální dilema ostatníc je také nad počasím čeká nás water event! No co my vozíme mokré pryže na ráfkách na ja wirklich bundes kamaráden…to je samá trakce, HP4RACE ale mokrý gumičky nasrat!

Neberte mě za slovo, že se trefuju do oblíbené skupiny ale je to tak #vypicencinalitrustrakci

No je tu den před odjezdem. Uzdraven z C19 mám pracovní frmol a odpoledne přeházet nákup, € plus zabalit dá zabrat. R6 je R2R takže cíl je jasný jedeme i kdyby nebe padalo.

Situace je jednoduchá týmová jednička Pankáč dorazí navečer ke mně naložíme racing bordel dáme tři piva a jdeme spát.
Vše jde podle plánu, ještě vyměním ojra aby bylo, čím platit tlusťochu nakoupím svačinu na cestu a flašku myslivce Ten pomáhá k osobáku!

Naložení biku je dílo cca 25min a přeskládání dodávky do rozložení 1+1SSP.

Doma doházím věci a provedeme rozbor ESP eventu a plány na sezonu. Večer utíká fajn takže za chvíli došlo pivo i Tramín jako Benzín a jdeme spát! Teda než usneme dost kecáme jako báby při výprodeji v PEPCO ?

#vymrdanci na litru a jeho kamarádi - to je tak když si týmová dvojka pořídí MIXERRA
#Rea by jim prohnal pérka – škoda Kawasaki do GP … ale třeba když angažujou Floriana Zwerga tak to pojede …. Spíš ne Květoši

#ukážem germánům SSP Blitzkrieg

Ráno budík a jde se na věc. Teda první zádrhel – musím Pankáčoj půjčit škrabku na okno neboť je omrzlo?
Start a hned řešíme hluk v kabině – šroubek pod čelním oknem je prevít?
#hluk v kabině má neuvěřitelnou sílu mechanik> hluk byl nastaven na uvěřitelnou sílu
Jedeme směr Budějice tam bych chtěl žít každý …to teda ne !
V Budějicích začne nahánění s Parmičem v dodávce takže hned je souboj už cestou do drom.

Dolní Dvořiště ONO pit in tankujeme a jedeme směr AT, Bundeskontrolle! Fajná štika rakouská s Glockem u pasu prověřuje Parmiče ale nás by nechala projet, ovšem Pankáč jí zastavuje a cpe doklady ….. asi ji mezi dokladaama dává vizitku na svoje jikry ……..štika pěkná! Jedeme do AT a hrrr na ně!

Jako střídající pilot a dohlížitel to komentuju Canepa je na kafi? Pankáč mě jeho punkwagen s psí boudou( můj hotel) asi nechce půjčit.

Přichází platba tunelu #zaplať tlusťochu za tunel …… 15,5€ za dva dlouhý černý tunely
Hranice AT/SLO hlídá i vojsko pozdrav #nazdar špenáte je dost stylový. Cesta přes ATY se vlekla nevím proč ale je to tak. Těšíme se na kroužení takže nálada super.

Hraniční kontrola je fajn, před námi je „ souložen“ Slovinec v kombíku a nemá tolik dokladů, co chce Oficír tak to dopadá tak, že soulož trvá více než déle. Ovšem my místo dokladů na nás mávne, ať jedeme dál …. Ale Pankáč negazuje! Obratně reaguju nekecej a gazuj od fízlů!

Překonáme hranici do Slovinska a jdeme koupit „vinětu“ kategorie 2B! Takže všechny dodávky atd co mají nad přední nápravou více jak 1,3m a přijde zajímavá historka německý Udo v MB Bé Klasse naprcá obrubník u stojanu ale jak! Nárazník a přední kolo servaný jak samice kozy horské v období páření! Pohledy přítomných pánů na tohle veledílo jsou všeříkající.

Cesta Slovinskem to sou panorámata a řešíme spoustu věcí Kdo kde kým čím do čeho komu kam Paddock drbárna. #kurwa Manuello kde sou fotky v plavkách ….

Tím, že v týmu máme SSP 300, SSP600, STK1000 tak to už je jako KOPYTA RC Akademie …. Založíme akademii pro potěr to je nápad.

Pankáč> hlavně musíme večer učit etiketu

Já> to jasný to budu učit ale, abych z toho učení neměl doma vlastní akademii

Míjíme štiku v autě se psem

#slečno máte hezkého psa můžu si pohladit vaší kachnu ? …..až příště
# hranice SLO/HR fronta, prohlídka testu a další drobnosti a jedeme do Rijeky!
17:10 zapíšu na bráně jména a jedeme do Paddocku

Zaujmeme místo na plácku jako minule a otevřeme si pivo. Je krásný podvečer a sestava českých pilotů je v okolí dost silná.

#Darzi vyměklo …. Hold nemaji silný střik!
Dorazí Kitty a Hanča a potom pozdě za tmy i Ozzy s manželkou Katkou.
Stan postaven zabydlen a elektrifikován. Motorky na stojanehc, výměna zadní pryže za medium chlíf na rozjetí?
Probíhá večerní pokec, trocha alkoholu.

#tebe si nepostavím přede dveře ani jako lvíčka
#opičí gangbang jako nechceš říkají samice …… asi znalkyně
# no hole contact for NASA
#pankáč to má dlohý říkají dámy !

Spánek v psí boudě ….. vytuhnul jsem spravedlivě. Překvapení před pátou ráno Kitty se zjeví ve dveřích se slovy udělala sem průser. Co je v klidu takhle po ránu hrrrr, zabouchla si klíče. Na tady máš deku a běž si lehnout to pořešíme. Moudrý řešení takhle ráno, nemožné ihned zázraky do 48h.

Hold trojkowá wowce v kombajnu na hlínách s kesynou je zamčená s klíčem uvnitř.
Ještě než vstanu tak Pankáč odháčkuje Kitty Owci - má to dlouhý to víme ze včera. Owce wodháčkovaná!

#epizoda klíče a pankáč co umí odháčkovat! Kdo neviděl neuvěří …. Ale myšlenka rozbíjet okno není správná a hlavně né to nejmenší !!

Nahřejeme stroje, snídaně na vidličku týmové hospitality jede na max.

Plán pátečního dne - tréninky + kvalda a závod SSP na 7 kol potom přehodit závodní pryž z ESP aby byl osobáček.

Kitty v mezičase dokončí transakci koupě biku.

Dopoledne se rozjedeme trochu řežba kolik lidí se učí dráhu ale stav po včerejším dovádění mě trochu brzdí nechť nejsem v 100% kondici. Předjíždění hodně takže aspoň plíseň času o to více zábavy.

V poledne si střihneme oběd v jedové chýši a lehký šlofík.

Ono okruhová kultura musí mít náležitosti! Takže odpolední program poslední kvalda trochu se vyplísním a roztáhnu za sebou tu španělskou čubku Ozzáka až na osobáček
Potom přezouvání médium chlívku na médium. Následuje relax a příprava na závod plus opalování tváře a koziček

Rošt SSP - P22 Ace , P19 Pankáč a P25 Ozzy první na roštu mistr AA takže budeme muset tahat.
Teda přímo za zadkem mám Ozzyho a před sebou Parmiče to bude fight! Připravím se na závod, naleju benzínu akorát, zkontroluji bike a vyčkám závodu, který začíná 17:10. Tmavé plexi bude proti slunci fajn.

Páteční odpoledne je dost relaxační jelikož nádherné počasí, ježdění klídek pohoda. Pivo v hospodě jídlo v hospodě nice one!
Dobře naladěn sem připraven na závod a jde se na věc. Zaváděcí kolo, postavení na rošt, kde sem tam někdo chybí ale velmi dobře zaplněn. Tak jdeme na WUP LAP, cvičný start ok. Hlavně jsem si dělal srandu z Ozzáka, že poseru start aby mě nepředjel: D To byla sranda ….

První vingl cajk druhý vingl doprava druhý a co nevidím pád na přední kolo a Pankáč dělá kutululu …… tvl néééééé! WUP LAP, psychika najednou -273,15K takže IQ zmrzlá makrela co pojedu. No jedu WUP LAP spíš jak POSERA LAP. Tohle nebylo fajn vidět, ať je ok!

Dojedeme na grid okolo si prohlédnu soupeře stříbrná R6, barevná R6, dvě řady přede mnou GENKA – tenhle germán jezdí na R6 a R1 střídá si biky a skupiny umí jezdit tak uvidíme dáme třeba fight.

Otočím si na Ozzáka a víme oba, že nám to nepřidalo na psychice.
Taky že ne! Startér jde pryč světla svítí 1-2-3 nehasnou skoro poskočím a když zhasnou tak

# klokaní benzín na startu je fakt na píču nic nic a hopsa hejsa, za jedna plyn a nic ….. tvl co je ….. no tak jsem ztratil dvě řady. Přeletí mě krom Ozzyho i vrátnej jedoucí na ryby. No co tak sem to posral. Zase motivace tu je a krvím co to jde.
Do první zatáčky si beru něco zpátky a přilepím se na skupinku Genka, Matyáš Vaněk a stříbrná R6 a další kawasaki s nějakým trpaslíkem (už zase!), kterého jsem vyřešil na konci prvního kola za cílovkou. No skupinka jede velmi slušně rychle a nejlépe na rovině jede GENKA (je to samec jo čtenáři ale kombinézu má jako samice).

V druhém kole útočím na svém oblíbeném místě do dolíku, kde to je na srdíčko. Takže už ve skupině zbývá vyřešit Matyáše a GENKU.

No Matyáše vyřeším opět na stejném místě a už zbývá ve skupince jen stříbrná R6 a GENKA.
Tak čtvrté kolo a vyřeším R6 za cílovkou ze slipstreamu a vezu se za GENKOUPojď hochu tohle bude dle hesla Pokal oder Valhalla! No a Genku vyřeším do dolíku a hned začne fight jelikož díky slunci vidím jeho stín všude.

Výjezd esíčkem nahoru a rovina. Tím jak jedu tak GENKA je hned vedle mě a jedem jak by řekl komentátor side by side. Hanebně před brzdama využiju náskoku pár cm a defenzivně si udělám, místo aby mě nedal, má totiž váhovou převahu. Je to skoro na vysrtčení nožičky.

Ubráním pozici asi 18 či 88 a jedeme dál. Před námi v dálce je dvojice šestek ale to je neřešitelné ale odstup je konstantní takže tahám abych nedal GENKOJ šanci. Tu mu dám teda hned na cílovce jelikož tam je kousek stínu a najednou předěl slunce/stín v shark tmavém plexi je brutální …. Motorka funguje parádně já jsem v tempu tak uvidíme dále. Díky ostrému zapadajícímu slunci v některých místech vidím svůj stín za sebou myslím tím stín soupeře.

Praktické! Na cílovce díky slunci nevidím ani ceduli kolik je do konce odhadem jedno nebo dvě kola. Tak byly dvě, stín se mě vzdálil takže docela jsem v klidu, dvojice přede mnou je pořád stejně daleko tak teď dojedeme do cíle. Výjezd na cílovku prapor! Je to tam jsem v cíli! Dobře Tajfuna! Poplácám nádrž, zkontroluju teplotu vše ok, rezerva akorát na poslední dvě kola. Za chvíli mě přemetou dva soupeři co jedou dál jako by se nechumelilo ….. spíš nečuměla na prapor No paráda tak uidíme co z toho bude za výsledek!

Překvapení u stanu, vidím Kitty s Hančou jako uvítací výbor což znamená většinou fajn pozici a nebo i wosobáčik?! Tak co! No P10 a osobáček No osobáček jo ale čekal jsem lepší jelikož u piva než přivezou pankáče jim to rozporuji ale ony to mají velmi twdě proweřeno! Je to tam tak paráda TOP10 sem nečekal Karle. Probereme pád Pankáče, jelikož jsem to měl live a prostě lost the front!

Přijede Pankáč a vypráví epizodu, jak spadl. Okoukneme Daytonu a je to řešitelné a pojízdné. No na první pohled na druhý objevíme poškozenou objímku řídítka a prasklinu. Ač velmi nerad to Pankáčoj s tímhle zakazuju jako CEO jezdit.
Dáváme si pivo a jdeme plánovat večeři. Bereme útokem nakonec chýši a dávám si pivo a mořské potvory. Paráda, prohodím pár slov s Bóžou a pohárek útěchy nebude jelikož po vyškrtání profíků s licencema jsem první nepohárkové místo. Tvl tohle mě díky vypíčenýmu startu žere. Měl jsem na to. Lesapán P3 co nemá les taky není ze své P3 happy.
No dávám si další pivo u večeře a koukám závistivě na rozdávání pohárků. No pak to přijde Neumím počítat …… am platze …. Nój und nójciš luftbalonš tou hatmatilkou šišlavou bla bla bla mit beste rundezeit ist JAN HRUŠKA! Wtf! Neslyším pořádně a jdeme na to.

Dojdu si pro pohárek a sličná organizátorka co česky umí ahoj, jak se máš, sem slušná holka mě dá pohárek Má šarm štika jedna!

No co každý pohárek se počítá takže se seskupíme postupně na stupních, vítěz je Florián! Tentokrát Weiss ale vzrůstem trpaslík tak to máš jedno. Nechci aby to bylo jako navážení do někoho ale asi mě pronásledujou

Cink a drink z pohárů a jde se to víru vášně .
Fotky žrádla a pohárku útěchy letí domů.

Teda ještě foto pošlu těm hrdličkám co mě ani benzín nechtěli koupit.

Slovy Roumena > # kupte mu už pořádný kanystry!

Pokračujeme vesele v zábavě, jelikož druhý den má dost chcát a bude času dost na dráze včetně Endurance 2h! Taktika jasná překvapíme germány taktikou zmrdů na šestkách co jim to nežere žádnej krafštof

Po přesunu do stanu se u nás rozjede slušná párty a chvíli dobře diktuje Bóža co se zastavil na pokec.
Příběh z Mugella jak přejel borce a potom doktor siesta byl dost drsnej ale jak to říkáme není to balet ale pacient plivající krev vs druhej polomrtvej to bylo něco a potom se probudím v Motole. Slušný!

Poměry v závodění co okruhy, byznys, láska, sex a trápení taková naše klasika

Paříme a návštěva kluků Najmanů plus Bartoň Family - bylo to hned veselo ve stanu!

#táhni a srůstej přeložit do japonštiny bude oříšek
# domácí víčkovice
# myslivec
# zabavili mě rum ten je na chuť ne ho lemtat
Obecně se tenhle večer trochu přetavil v big párty hárd ovšem bez YART bohužel ovlivněn únavou a promile pod kůží nebudu mít tolik hlášek a ono ostatní pomocníci to mají stejně, takže příště přijďte to s námi zažít! Bude aspoň vo čem psát!

Spánek typu mrtvola!

Sobotní vlhké ráno, nebo spíš mokré tak tohle bude ultra WET SESSION! Nespěchám z postele, a jelikož večer kvůli zimě jsem šel na prasáka tak si jdu dát sprchu. Ideálně na dámský kde jsou kabinky, kam se zavřeš a je tam teplo? Jo a je tam normální hajzlík. Normální NIRVANA.

Snídaně, převléct do tepla a dát se do přezutí.

V mezičase se předpověď počasí hrubě nevyvedla …… z deníku nadějného kysučana … predpoveď nevyšla, napadlo pól metra! Tak asi tak!

Ve stanu teče řeka! To jsou ty jejich 2mm za 4h ….. náčelníku to ani deko
#jaká je průtoková hloubka u zadního čela lednice?
# topení vypnout, to nech teď se nehřejou ty prodlužky ve vodě se to dobře chladí a elektrony dobře běhají když není přechodový odpor ….. taková skoro hláška před smrtí

Máme přezuto a jdeme to zkusit, moto funguje já taky dostanu se na čas, co chci a jdu do tepla. Takhle mokrý budu až do konce eventu …..tvl kdybych tušil.

Z důvodu jak extra chčije se mění program. Zrušeny závody Italiano class – proč asi?
Endurance nebude v 16:00-18:00 ale 15-17. Ok aspoň bude trochu víc vidět.

Z důvodu bezpečnosti nebude Le Mans start ale letmý start z roštu. Néééééé! Moje výhoda Le Mans startu je v tahu. Nevadí, zabojujeme letmo.
Bike připraven pilot taky a jdeme na věc. Kitty je ve svém týmu jak startérka taky. Jí tento start pomohl protože aspik koleno z epitu není na sprint přes dráhu ready.
Tak Kopyta RC P15 …… taktika dojít si pro pohárek tu je jasná. Motivace akorát a jdeme na věc.
Start z roštu v klidu kroužíme a jedeme na cílovku. Zelený prapor a závodíme. Beru asi tři biky na první levé a ukazuje se , že voda jasně oddělí zrno od plev! No dočkej času Kopyto. Jedu si pohodu a asi po několika kolech mě předjede borec na R1. Na motor hajzl, trakce mu štěká pořád a v technické pasáži se situace obrací a na rovině zase zpět takhle se naháníme asi tři kola.
Čas nesleduju ale v klidu není kam spěchat. Pojedu za ním a načtu si ho. Tak načteno je tak v tomhle kole za cílovkou ho sjedu na brzdy a to bude ono.
Ovšem v dálce vidím zadní světlo RC390 a Kitty takže ji dáme kolo ideálně on vyměkne a vyřeším je oba.
Nálet pravá okolo skály a paráda borec s R1 jde Kitty do levé vracečky na vnitřkema dost zpomaluje tudíž slot na overtake venkem se otevřel přímo ideálně.
No a tady přátelé začíná race incident. Borec s R1 sice vnitřkem Kitty chce předjet ale jak jí to tam pošle tak Kitty lehce změní stopu ….. no a matematicky její křivka a moje křivka měla průsečík …..
Tohle už nešlo zachránit a to jsem nečekal a proběhl tam kontakt mezi mnou a Kitty.
Co si pamatuju dál ? Kontakt s Kitty, asfaltem a slide po dráze a do kačera ale kačer v Rijece není takže bylo válendo grando, salto mortale, cikrus afro cirkus afro …. po trávě s bordelem. R6 někde v prdeli já zamotanej jak jsem se točil tak se mě vstávat nechce. Najednou hlas Honzo Honzo žiješ? Mluví na mě Kitty…to není ani blbej sen s polucí tohle. Není ti nic?! WTF ….. Kde to sem bože já sem Kopyto ….. Pokal oder Valhalla tak Valhalla! Přistání v trávě a bordelu nebylo nejlepší ale pohled na blikající rukáv jasně řekl tak Techair podržel!
Zahýbu rukama nohama ok, brní mě prsty levé ruky asi možná nalomený ale na to kašlu. R6 a její lamino zakončilo svoji pouť od října 2017 do března 2021! Při psaní reportu jsem to zkoumal.

Zpátky k incidentu v T4. KTM leží asi 30m od R6 blíž k dráze, Kitty chodí potlučená. Okouknu R6 a jasně dolétala pro tento event. Traťák v klidu dokouřil a šel se nám věnovat! Jo maj to na salámu. Jen se zeptal jestli jsme ok. No já jasně ok a v zápalu jak jsem mimo si jdu zvednout R6 sám. Taky jsem ji zvednul a Kitty pomohla miklošoj traťákoj zvednout KTM. KTM vypadá useful. R6 opřeme k plotu, jak na šroťák bože já jsem takovej ******** ****** **** * * * * * * * ****** ** * * ** ** je mě do pláče. Že to přijít muselo jednoho dne bylo jasné ale ne takhle a ještě s týmovou parťačkou co si koupila včera motorku.

Obejmeme se, jsme živý nezlámaný jen dobitý jak cikánský hračky po výplatě dávek.

Potom koukneme na konec fáze Safety caru. Co se děje na pitwall atd netušíme. Se dozvíme později a traťák dává instrukce jak dojít do paddocku.

Brána zavřená slovy net kluč …… tvl takže tady je díra v plotě! Vemte si transpondéry a běžte. Mezitim si napsal čísla a značky moto. TVL! Jako z Endurance jdu pěšky dírou v plotě! Nejdřív roztáhnu díru Kitty jako v plotě díru a potom ona mě. Tu v plotě!

Potom následuje tohle samé ještě 2x než se cestou podél dromu dostaneme do paddocku. A ta cesta byla posraná od koní, krav a kdo ví, od čeho taky fajn si ještě můžu šlápnout do hovna!

Tak dobro došli z Endurance! To mě ho vyndej. Vypadám jako čuník protože orba byla kvalitní takže po chvíli si sundáme věci převlečeme se a dáme echo všem kdo sledoval live time jak na tom jsme.

S Kitty si sedneme a otevřeme pivo, cink! Na zdraví! Tohle nešlo nijak zachránit …… stejně se Kitty omluvím asi ještě 2999x a ona mě taky. RACE INCIDENT! Nebudu to pitvat, interně týmově vyřešeno!

Po Endurance nám přijede mrtvoláčik taxi s KTM a Tajfunou. Smutný pohled.
První Endurance za ty roky DNF! No jo to se stane i YARTu sem tam.
Dám bike na stojan a tím to hasne. Bolí mě předloktní ruky jinak cajk ten airbag je fajn věc.

Kombinéza má race/bahno přeliv. Tímto díky Hanče a Katce za první fázi odbahnění.

Je čas jít se najíst a potom zapít to, že jsme v celku.
Potom pokus o servis KTM a zjištění – no racing tomorow.
Kitty naraženiny „ jedné půlky“ a krk od pádu. Já pravé předloktí co hezky nateče ale ruka i tak funguje a bude se barvit na velikonoční fialovou.

Večeře dobroty v jedové chýši a potom následuje racing rozprava na téma race incident.

Tak už to máme za sebou, rozebereme to a pustíme si hymnu po pádu „ příběhy píše z téhleté říše kačer úúúúú“ i přesto jak tu žádný kačer není.

Sedíme ve stanu a tady mám jako jasné udělení důtky, za jump sleep ! Kolikrát jsem tě sbíral ze země Ozzáku a nikdy jsem nešel dřív spát a ty?! Máš důtku! Po důtce není výstraha ale rovnou zastřelení a vyloučení z Kopyt bez vojenských poct! A to sem ti tu nástěnku chtěl svěřit!

No a vesele dále do víru vášně večera. S Kitty si to vyříkáme a definitivně zaprotokolujeme u rumu RACE INCIDENT. Po další rundě je ve stanu veselo Kitty # jsem typicka afektovana Němka, ja nemam kozy a mám ptáka!
#expert na sestřelování je to někdo jinej asi narážka na mě …..
#Spitfire Jana * to netuším
# technika vysedávání v altánku
# kdyby měla babičkou koule tak by to byl dědeček
Amazonka II ve stanu aneb nám plavou u ledničky okurky

Ono tentokrát to moc veselý psaní není ale ne pokaždé je to event snů. Zvlášť teď v lehce jiné sestavě.
Jdeme chrnět teda předtím je mě zkontrolováno předlotí jelikož dle všech to jako dost oteklo. No dobrá jehce jo, namazat volarenem a týden klid – doktor čas léčí!
Nedělní ráno trochu smutné 75% strojů a pilotů je out.
No tak se nahřeju opět ve sprše, což ovšem ruce neprospěje a hezky se rychle zbarvi. Plus se ozve krční svalstvo, že zrychlení na levou stranu decelerovalo co to šlo.

R6 odstrojim a nechám tam lamino na hromadě, maska nemá smysl tolik práce s laminováním je zbytečné lepší nová.
Provedu motorvou zkoušku a postupně balíme. Teda v mezičase přijede Ozzy s divným zvukem na R6! WTF > ztratil výfuk ……. Tak než mu traťák donese z T1 výfuk dává tam náhradní a já mu dám správný šroubek ?
Pak pokračuje balení, koukneme na SSP WET RACE vyhraje Petr Najman a Ozzy si dojde pro pohárek útěchy ?
Oběd v jedové chýši kde jsme se shodli co za to mohlo.
Rozloučení a jedeme domů.

Na hranici HR/SLO je sličná ŠTIKA HRVATSKA V UNIFORMĚ ….. velmi dobrý materiál. Rychlý pokec ukázka poháru a zhmožděnin. No tady by se mě prohlídka líbila i ta její kolegyně slušný řezivo.
Ve Slovinsku nás ještě zastaví fízlové ! Buzík maličkej co nemá co v neděli dělat, vysokej mi je po kozy a prej zdá se mě, že jste přetížený?! Ty vole v neděli 15:00 ti někdo doma pígluje starou a ty se hojíš na dva čechy s rozbijema bikama v tranzitu!

Jedeme na vážení! Prošli jsme jedeme dál!
Hranice SLO/AT klídek pohoda , hranice AT/CZE

Příjezd a složení biku před půlnocí vyházení věcí doma.

Panák na dobrou noc.

A to je tentokrát vše vážení ? Nebyl to event úplně super ale hold to k tomu patří takže znovu a lépe v Květnu v Mostě s B4L!

Souhrn škod na R6: lamino – maska, plégo a bok, ostatní kosmetika bude funkční , řidítko stupačka, všude hlína a tráva. Levý padák Rutan performance:) díky za sponzoring Rutane Lehce srovnat TSS podsedlák navíc bike vrčí a těší se na další event!

Souhrn škoda na výbavě – vodní rukavice jdou do výstavky, ty už spadly tolikrát, že do sbírky fetiše racing, jedna náplň airbagu, tím jak má Techair v race módu náplně dvě tak až podruhý to bude drahý ? Přilba škrábnutí ale skořepina ok, což se divím, boty jako kdybych kydal ?

Souhr škod na pilotoj: zhmožení předloktí levé ruky, EGO utrpělo z toho bude mít asi jeden FAN „KOZÍ“ CLUB kurwa bendže radost

Rijeka obecně> super dráha, jídlo jednoduše tam je svět ještě v pořádku!

Díky všem za přečtení a příště zase sraz u KOPYT RC v boxu ….. pokud se to povede tak v Květnu to bude fajn párty! Jedeme s B4L a očekávám plnou sestavu! Takže jestli to chceš zažít pojeď s náma! A když budeš číst všechny předchozí reporty tak zjistíš, že krom pár oděrek kapoty, zlomenýho ega a srdíčka to je vlastně fajn!

Ps.: Heslo Pokal oder Valhalla dostalo jiný rozměr za jeden event se dá stihnout Pokal und Valhalla
důkaz místo slibů

CEO KOPYTA RC, podobnost některých účastníků a popisovaných osob je zde čistě náhodná a zcela ilustrativní!

I LOVE HER6

No tenhle report nebyl top ale prostě nejsme kapela abychom pořád vyhrávali!

Ozzy_ (1140) napsal 02.04.2021 v 11:20+1

Jooo, vypadal si po prichodu do paddocku moc krasne

alobalista (85) napsal 01.04.2021 v 12:50+1

Dik za report kamo, priste to dame znova a lepe

doucha (184) napsal 01.04.2021 v 12:05+2

Co na to říct... Tohle je moje noční můra - sundat fajtra z vlastního kmene. Podle vzoru největší soupeř je ten co je se mnou v boxu, ve stanu . Ale ty jsi to posadil ještě o level vejš, když jsi trefil girl mimo fight . Tak doufám, že šrámy na duši nejsou větší než šrámy na těle.

Kamikadze-Ace 01.04.2021 v 12:29

šrámy na těle ok, s Kitty si poměřujeme modřiny na ruce :) na duši se uvidí při dalším výjezdu na dráhu ale nebude to extra strašný už tohle máme několikrát za sebou každopádně v květnu se " hukáže"

Chippman (7) napsal 31.03.2021 v 23:15+1

... smutný report
Buď rád, že se ti nestalo něco vážnějšího. Pád co popisuješ rozhodně nebyl lehký.
Moto se opraví, to je to nejmenší.
Já měl vloni v létě na SVK výlet za prvním horizontem v rychlý pravý, příliš velká rychlost. Zastavila mě na plocho bariéra, když jsem přeletěl kačírek. Motorce nic nebylo, kromě uražených řídítek (jedno o bariéru a druhý o zem) a na kombě se odtrhlo rameno. No, ale mě po tom katapultu povyskočila krapet klička

Přeji ti Honzo aby ruka byla brzo v cajku a tys zase řádil na okruhu
K.

Kamikadze-Ace 01.04.2021 v 08:57

bike vrčí, doladit spotřební věci nahodit provizorní lamino a jedem :)

Ozzy_ (1140) napsal 31.03.2021 v 22:20+1

Walhala spis nebrat Kvetosi jako jo !!!!!

Vis jak se mi jelo do mokryho zavodu, kdyz jsme meli skore 3 ze 4 motorek i pilotu out ? Jako fakt se mi nechtelo dat 100% uspesnost To jsem radeji zacatek vypustil a pak si alespon v cistem vzduchu prasknul 3 nejrychlejsi kolo mokreho zavodu

Priste bude lip

Kamikadze-Ace 31.03.2021 v 22:22

co neni stopro me vzdy skolí )

Kitty (8) napsal 31.03.2021 v 22:09+1

To je ten sexuální půst, uvidím ženskou, tak na ni skočím

Byl to fajn event, i když s valhalou, mě sere ladies, mít pojízdnou motorku, tak mám taky pokal i valhalu no co už, třeba jindy

Děkuju, Kopyta, těším se zas příště Vamos!

Hančaa (161) napsal 31.03.2021 v 21:40+1

S vama je vždycky prdel! Ať už sou pokaly či valhaly...

• Jerez de la Frontera Circuit Angel Nieto & Circuito Ca

JEREZ 2024 „ řeklo se bez bab“ aneb co se přihodilo ve Španělském království! Tak sezona 2023 skončila zářijovým eventem v Misanu kde to bylo epické a romantické včetně loket fotky od fotografa. No a co dál?! Jerez

Vloženo: 29.01.2024
    Uskutečněno: 29.01.2024
  • RIDE ON COLOURS!

RIDE ON COLOURS! MISANO CIRCUIT MARCO SIMONCELLI #58 Misano! Uprostřed sezony na okruzích, kdy se tu poflakujeme po ČR tak Pankáč jako správný kumpán zasel myšlenku na zářijový víkend do Misána. No myšlenku a dvě pro

Vloženo: 27.09.2023
    Uskutečněno: 27.09.2023
  • KOPYTA RC BRNO 2023 final event B4L!

Tak se pojedeme podívat do Brna, kde se uprostřed srpna koná finálový event B4L sezony v rámci Endurance sezony a i sprintů. Event se konal 16-17/8 2023 kde kluci s B4L pojaly jako Malou cenu Brna. Konkurence a zvlášť

Vloženo: 24.08.2023
    Uskutečněno: 24.08.2023