Suzuki SV 650S (2006)

Vlastník Pajan98
Vloženo 3.10.2017
Aktualizováno 3.10.2017

Po dváce sem hledal motorku, která mi dovolí se svižnějc projet, jako student ji uživim, je spolehlivá a taky krásná. No a tak sem s tátou dotáhnul domů eSVo .

První dojmy - V sobotu (30.9.2017) jsem vyburcoval tátu, aby jsme se spolu jeli mrknout na SVčko, po kterém jsem už chvilku koukal. Po chvilce prohlížení jsem motorku vzal a táta mi ji převážel po ose domů. To bylo nejspíš nejdelších 40 minut mého života. :D Ihned po příjezdu domů, jsem motorku nenechal ani vychladnout, nahodil kombu a s respektem pomalu vlezl na mašinu. První kontakt: Usedám na motorku, zkouším se na motorce uvelebit a přijít tomu jinému posezu na chuť. Nevydržím to a startuju. Když se rozezní ten dvouválcové je hukot, konečně to dunění dospělého stroje na které jsem tak dlouho čekal, ihned mám rohlík od ucha k uchu a opatrně lechtám plyn. Spolu s rohlíkem na tváři z ní mám taky respekt, vypadá už dospěle. První problém nastal ještě před odjezdem a to vycouvat ven ze dvorku na silnici, což mi oproti dváce dalo značnou práci. (Jsem menší postavy) No nic, jsem na silnici, hledám řadičku, řadím, přidávám plyn a trošku nejistě se rozjíždím. První co zaregistruju je, že při zavření plynu to začne slušně brzdit motorem, což mě ještě párkrát vyděsilo, ale rychle sem si na to zvyknul. Na co sem si tak rychle nezvyknul, je ten zátah motoru téměr ve všech otáčkách, což mě nutí neustále si hrát s plynem a občas trochu zazlobit. (Což určitě neberu jako mínus) :D V prvních zatáčkách sem se cejtil značně nesvůj, s motorkou sem se spíš pral, ale stačilo pár kilometrů, kdy jsem si zkoušel co nám bude oběma vyhovovat a řekl bych, že je to mnohem lepší. (stačilo se uvolnit v rukách a celkově) Co mi trošku vadí, je přední brzda. Z vyšších rychlostí mi přijde že brzdí celkem slušně, ale při popojíždění je taková kousavá. Najeto zatím 208km. :)

Motorku sem si vybral díky její cenové dostupnosti, spolehlivosti a hlavně že se mi prostě líbí. :)

Podrobnější recenze, zkušenosti atp. sem budu přidávat průběžně, až na ní najezdím víc a zkusím i nějakej delší vejlet. :)

context
context napsal 04.10.17 v 09:32 10b.

Pěkné sv přeji hodně najetých km bez nehod a kolama dolů