Honda VFR 800X Crossrunner (2017)

Vlastník ChrupajsVFR
Vloženo 1.10.2017
Aktualizováno 29.6.2018

Výstižně popisuji, že jsem vybíral dlouho a jsem nadšen. Maximální spokojenost.

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř

První dojmy - Jelikož jsem měl VFR, tak jsem tak nějak věděl do čeho jdu. I při předváděcí jízdě jsem měl starší model možnost projet. Ale to co jsem si odvezl od dealera Hondy je úplně jiná záležitost. Už po nastartování byl slyšet rozdíl a těch překvapení bylo více. Jak ve vyladění motoru a vtecu, tak ve spotřebě. Zatím spokojenost a nadšení. Líbí se mi vše proto jsem si Crossrunnera koupil. Do ruky padla hned.

Motorku bych doporučil pro - každému kdo chce pohodlně cestovat, ale zároveň občas si pořádně zablbnout. I na tomhle se dají brousit kolena.

Doplňky na motorce - 5 stupňu úrovně vyhřívání má v základu. Nechal jsem dát balíček Adventure který obsahuje hlavní stojan, tři kufry, padací rám, přídavná světla. Jo a přikoupil jsem zadní blatník.

Tento stroj jsem si vybral, protože jsem měl VFR 800 vtec rok 2003 a na té motorce jsem nacestoval i nablbnul hodně km. Prostě mě bavila a uvažoval jsem o novějším modelu. Crossrunner se mi zdála dobrá volba. Za sebe můžu říct nadšení. Hned po nastartování zvuk brutální. Perfektně vyladěný motor. Na vtec jsem byl zvyklý a přechod mi nějak nevadil a nevadí ani teď.

pelito
pelito napsal 22.06.18 v 07:33 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 03.10.17 v 00:03 10b.

wsbk
wsbk napsal 02.10.17 v 23:22 10b.

deset bodu