Suzuki GSF 1200 Bandit (2002)

Vlastník XJelen
Vloženo 16.10.2006
Aktualizováno 3.2.2014

Velká motorka sposta krouťáku už od volnoběhu, kdo nevyzkoušel nadlitr, nepochopí

První dojmy - pitomý pravidlo motorkari.cz, pitomý pravidlo motorkari.cz, pitomý pravidlo motorkari.cz, pitomý pravidlo motorkari.cz, pitomý pravidlo motorkari.cz, pitomý pravidlo motorkari.cz

Zkušenosti: 2006 - Zatím se mi to líbí.
2007 - Pořád se mi to líbí.
2008 - Furt se mi to líbí
2009 - Asi se mi to nepřestane líbit.
2010 - Nemůžu bez něj žit!
2011 - Bandit forever - (c) Filous

Cesty: Sem a tam a nebo furt dokola.

Další info: Po zimě trocha tůningu v podobě malého blatníčku, podsedlovky a LEDek vzadu. V průběhu doby sem tam nějaká odděrka z "pádu ze stojánku" a škrábanečky z "transportu"

Tomboo

Tikous napsal 07.11.07 v 11:48

noty mam

vlasec.
vlasec. napsal 07.11.07 v 10:03

ahoj. mašina je klasika . pěkná. koukám ,že jsi ze sokolova. tak se sejdem na srazu na ranči, byl jsi tam letos ?

smazany4034
smazany4034 napsal 06.11.07 v 17:54

A...koukám, že mi hodnotil taktéž majitel bandita...to je super... usměv od ucha k uchu zase až tak nemám.... jsem spíše na dvouválce, ale naskytla se koupě B12, tak sem ji vzal.... moc sem se nesvez, byl sem na operaci, ale i to málo co sem s tim najel bylo velmi pozitivní... je super, že člověk ten motor nemusí vytáčet a má stále dostatek síly k případnému využití... Jak Ti to jezdí? Si s tím spokojenej? Jaké dosahuješ spotřeby... kamarád s tím jezdil za 5,5 litru...tak sem zvědav, kolik to vezme mně. Měj se... Slider