Yamaha XT 660 X (2007)

Aktualizováno 1.12.2018

Yamaha XT660 X - můj první motard

Motorka koupena od Ragnar_V (Ostrava - Heřmanice) - Prodáno uživateli Ragnar_V

BMW F 800 GS: důvod neuveden

První dojmy - Moje první dojmy na tuto mašinu? No je to moje první stříkačka a taky první mašina "na cesty"- motard. Předtím jen enduro a todlenc, takže jsem docela pěkně překvapený

Motorku bych doporučil pro - Nejvhodnější je pro plašení koní a jiných zvířat

Doplňky na motorce - padací rám, gipro ukazatel rychlosti, lámáci páčky, sklopné zrcátka

Proč jsem šel zrovna do XT 660 X? Známý ji měl už předemnou a hned jak jsem ji uviděl, tak mi bylo jasné že ji jednou musím mít
-najeto zatím máme necelých 1000km, takže zatím seznamovačka a takhle.
Chce to vyměnit olej za nějaký hustější ve vidlici, protože je extra měkká, takže extra houpačka. Hned první den jak jsem jel z STK, tak mě skoro předběhla prdel v zatáčce, takže s tim plynem musím byt opatrnější :D jinač 1 rychlostní stupeň je strašně krátký- soudruzi to mohli vymyslet trochu lépe tu převodovku, ale co už.
Jízda ve dvou na nějakou větší vzdálenost se dá, ale není to cestovní motorka že jo je to spíše fakt taková ta motorka, které vytahnete vložky z výfuku a jedete do města a na okresky udělat bordel :D

-po pár tisíc kilometrů a více zkušenosti jsme se celkem již seznamili a hodně věcí se na ní uděláno.
Například nové gufera ve vidli a s tím i hustější olej, tak není tak šíleně měká. Před sezonou na jaře udělán větší servis- kapaliny, gumy, svíčka a další základní věci. Při 50k nájezdu vyměněn přední kotouč, již měl menší vybržděnou rýhu. Nový Yamaha potah na sedadle.

-motorka do teď bez závad a problémů