Yamaha FZS 600 Fazer (2000)

Vlastník Kaspery
Vloženo 7.11.2006
Aktualizováno 7.11.2006

Nase prvni :). Jsme z naseho milacka uplne uneseny a za tri tydny co se dalo jeste jezdit jsme urazili seznamovacich 1000 km. Jezdili jsme hlavne po Pardubicku a okoli pristi sezonu sjedem republiku a snad vyjde cas i na cesty do zahranici.

Cesty: Zatim zadny

Další info: Fotky jsou z posledniho vyletu na zamek Zleby. Byl to fakt posledni krasny podzimni den.

LukesGSX-R
LukesGSX-R napsal 11.09.08 v 17:56

Fazer paradicka,ale ty stupacky ti tam hooodne prekazi,jezdit za tebo to abych mel svarecke bryle

TomasB6
TomasB6 napsal 17.11.07 v 13:38

Kaspery:Moc pěkný fotky a vymazlenej Fazeřík,vypadá to,že se o něj předchozí majitel krásně staral.Včera jak si vykládal o tom típkovi,přes kterýho máš motorku,tak je alespoň na fotkách vážně vidět,že si koupil krásnej stroj.No a na živo to zhodnotím na jaře,ale určitě to bude ještě lepší než fotky.Takže Dlouhý stráně-první jarní vyjížďka?

AliFZS1000
AliFZS1000 napsal 11.02.07 v 17:15

To nemá chybu, když baví mašina oba Jinak výborná volba, byl jsem s ní víc než spokojenej a foto jsou moc pěkný

Kaspery
Kaspery napsal 08.11.06 v 12:17

Diky za kladne hodnoceni lidicky, jinak mam stejny problem uz chci teplo!! Jiriku uz aby to bylo!!

napsal 08.11.06 v 06:41

super motka , zatím pouze z pozice občasného slintače na záda přijde den kdy si pořídím panelku a pak zažijete s fází peklo časem snad taky bude rejže. Závist. Mno hlavně opatrně a hodně šťastnejch kiláků bez poruch.