F.B Mondial HPS 125 (2017)

Vlastník Sarmis
Vloženo 24.7.2017
Aktualizováno 14.8.2017

Moje první motorka Má osobitý design, který vás donutí se za ní otočit, když kolem projede. Doufám, že se na ní naučím jezdit a že mi sem tam i něco odpustí

Motorka koupena od FIRMA:Lukáš Burda DIRTBIKES (Opava-Předm

První dojmy - Hipstera 125 jsem si vybral, jako motorku na které se naučím jezdit. Po přečtení recenzí jsem se utvrdil v tom, že pro začátečníka, jako já, to může být správná volba. Motorka má osobitý vzhled, který zaujme.

Vzhledem ke skutečnosti, že je to moje první motorka, tak nemohu moc srovnávat. Ale první vyjížďka byla good. Motorka je lehce ovladatelná, má příjemný a pohodlný posed. Zkrátka pro pohodovou jízdu mezi vesničkami jak dělaná. Není to žádný závodní stroj a samozřejmě při stoupácích a rovinkách by nějaké to stádo koní navíc pomohlo. Je to prostě příjemná motorka pro pohodovou a "kochací" jízdu.

jáwkastroj
jáwkastroj napsal 07.12.17 v 12:39 10b.

hezký stroj

morinek
morinek napsal 07.12.17 v 10:24 10b.

Jojo, krásný kousek. Dotaz - mohli bychom nějaké Tvoje fotky použít na našem FB profilu Mondial Česká republika? Díky petr.

tux001
tux001 napsal 09.10.17 v 19:18 10b.

Krásný kousek. Upřímně řečeno o ní silně uvažuji, ale říkám si jestli dváca není málo a raději nepočkat na 250, co má přijít po letošní EICMA.

tomasiiik
tomasiiik napsal 08.10.17 v 13:51

jezdí na ni někdo dvoumetrovej? asi se moc nedá, že?

john-mcclane
john-mcclane napsal 06.10.17 v 10:07

Kolik máš cm na výšku a jak se na tom sedí? Já mám 193 a přemýšlím nad 250 na příští sezónu.