Yamaha FZ6 S2 custom (2008)

Vlastník liborer
Vloženo 18.7.2017
Aktualizováno 30.3.2022

Splňuje kompromis mezi výkonem, zábavou a cestováním ve dvou na delší trasy.

Motorka koupena od FIRMA:Moto-GP (Kutná Hora)

První dojmy - Moje první velká motorka. Nejdřív jsem byl skoro vystrašený z výjkonu, který navíc přichází až okolo 9tis. otáteček, ale zároveň to byl nižší zátah při nízkých otáčkách fajn na zaučení a "spřátelení", mimo jiné i na delší klidnější cesty i ve dvou. Později jsem si začal neuvěřitelně užívat projevu motoru v otáčkách a nástup výkonu!

Motorku bych doporučil pro - Pro lehce zkušenějšího jezdce, který za to občas rád zatahá, ale neočekává vlastnosti supersporu a chce občas vyrazit i ve dvou někám dál.

Doplňky na motorce - Větrný štít.

Vybíral jsem motorlu, která bude vhodná pro zaučení, protože jsem do té doby jezdil jen 125ccm. Věděl jsem, že má být výkonější, protože rady kamarádů zněli "Brzo ti to bude málo!" ...měli pravdu. Už teď si výkonu (72kw) do sytosti užívám a jsem rád že nemám slabší mašinu. Zároveň jsem chtěl aby byla vhodná na cestování ve dvou a na delší trasy. Posez je opravdu pohodlný a příjemný dokonce i pro baťůžek. Je to podle mě opravdu univerzální motorka, která ale nemusí vyhovovat každému kvůli ostřejšímu motoru se slabším zátahem od spodu.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 19.07.17 v 08:55 10b.