Suzuki GSX-R 600 (2010)

Vlastník -MARVIN-
Vloženo 26.6.2017
Aktualizováno 7.5.2019

Ach ty kameny...

Vloženo: 04.08.2017, Uskutečněno: 04.08.2017, Stav tachometru: 23000 km, Zhlédnuto: 15x

Ve vyšší rychlosti jsem na přední kámen trefil šutr, díky bohu za tlumič řízení, bez něho bych asi tento záznam nepsal... Nicméně to odnesl přední ráfek, bouchlý na jedné straně.. Říká se že když už tak pořádně takže se to stalo během jízdy na zajetí fungl nových gum - Bridgestone S21. Naštěstí to guma přežila bez újmy.

Po konzultaci s Místním "šamanem" přes motorky jsem byl ujištěn že defekt není nikterak hrozný, tudíž lze ráfek bez problémů opravit. Nový stojí na můj stroj kolem 13000 + ložiska, kotouče jsou ještě OK...

Po odhadu ceny jsem byl mile překvapen, a rovnou dohodl servisní údržbu... momentálně jsem dychtivý na návrat do sedla!

PS samozřejmě vřele doporučuji moto servis ve Vetlé na Litoměřicku!!

• Pneu a řetězová sada

Je to nedávno co jsem svou motorovou milenku obšťastnil pravidelnou předsezonní údržbou. Během té, jsem uznal že je nejvyšší čas vyměnit i pneu a řetězovou sadu. Běžně jsem používal řetězy D.I.D av sadě s přední a zad

Typ: Údržba
    Vloženo: 18.04.2019
    Uskutečněno: 18.04.2019
  • Údržba na sezonu 2019

Tak, a je to tady, březen se nám přehoupl za polovinu a slunko začalo ukazovat svou sílu. Původně jsem si řekl, že se do jarního pomazlení vrhnu až s nástupem dubna, ovšem krásný den a zvuky strojů za okny mne donutily t

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.03.2019
    Uskutečněno: 29.03.2019
    Tachometr: 32000km
  • 30 000 km

Tak, holčina má najeto krásných 30 000 km, téměř by se dalo říci, že je to slušná "třicátnice" pakliže škrtneme poslední tři nuly, je to jako s věkem člověka že. Mám na jejím sedle už pár kilometříků, a stále mne neomrz

Typ: Reportáž
    Vloženo: 10.07.2018