Ducati Monster 696 (2008)

Vlastník KOSAbot
Vloženo 18.6.2017
Aktualizováno 20.6.2017

Je to mazel ačkoliv malá motorka, dokáže jet velmi solidně:)

Ducati Monster 695: Design vyhrál a rozhodl jsem připlatit :)

První dojmy - První dojmy byly při převozu z obchodu s řidičským průkazem skupiny A2 (do 35kW) jsem se modlil aby někde nečíhali hodní hoši od PČR :D úsek asi 20km. Nasedal jsem s respektem ale po 3 minutách zjišťuji je, že to co jsem o ní četl je opravdu pravda a ta ovladatelnost tohoto Monstera 696 je opravdu skvělá.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci a děvčata

Doplňky na motorce - Žádné, rád originál :)

Aktuálně najeto 30 000km a sám na ní mám 5150km od 7/2016. Nemohu si stěžovat, problém byl akorát baterka jinak vše funguje dle standardu. Motor od 5000ot/min táhne skvěl, je hodně hravý takže se s motorkou nenudíte. Monobloky od bremba zajišťují skvělé brzdové vlastnosti. Motorka samozřejmě není stavěna pro dva lidi takže nedoporučuji kupovat motorku od 2 cestující je to nakedbike takže na tom dost fouká. Delší trasy zatím zkušenost nemám, nejvíce jsem zatáhl 450km a problém jsem neviděl a klidně bych si troufl i na delší trasu bez problémů. Spotřeba okolo 5litrů ale to nijak neřeším. Motorka se nejlépe cítí na hezkých silnicích, na horších to dosti pocítíte od podvozku silnější vibrace. Za mě skvělá motorka pro začínající jezdce..54.5kW je dostatek výkonu.

Zatím proběhla výměna pneumatik Metzeler Sportec Interact M5, vzduchový filtr.

context
context napsal 23.09.17 v 10:00 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 19.06.17 v 00:27 10b.