Benelli TRK 502 (2017)

Vlastník gumidek102
Vloženo 8.6.2017
Aktualizováno 8.6.2017

Vloženo: 27.08.2017, Uskutečněno: 20.08.2017, Stav tachometru: 5000 km, Zhlédnuto: 5x

Tak a je tu slibovany zapis na trip polskem. posledni test benellce a docela zasadni co se tyka vydrze a konstatni chovani motorky jsme se nemohl dockat.
V nedeli zabaleno dokoupney zasadni veci jako stan americka paska zapujceni kompresoru kdybych pichl atd. zkratka nabalena na maximum jak to slo.
Projeli jsme spolu skorem 2.500 km za pet dni a musim rict ze se osvedcila vic nez sem si chtel priznat. prumerna spotreba se ustalila nekde mezi 4-5 litr podle toho jak a kde se jelo. v plne nalozi na trictvrte plynu rychlost dle tachometru drzela standartnich 140 zadne problemy pri startu,olej sem jeste nedolival prestoze jsme mel sebou takze zatim zadnej asi nepapa.jizda ve stupackach po polnich cestan na doodavanych pneumatikach pokud neni destivo coz me bohuzel potaklo zadny vyrazny problem v desti je to horsi holt slinicini obuti na to nebude vhodne priste prezuji na neco trochu vice chlupateho a po doovolene pak nahodim silnicini papuce zpet.nikde se nukazal zadny nedostatek a co se tyka posezu muzu pjet jen chvalu protoze posledni cast tripu jsme dal 950 km v kuse a zadek nebolel jednalo se skorem o 12 hodinovou jizdu v kuse s prestavkami na kafe a nejakou tu bagetku:)) Takze s cim dal tim vetsim klidem muzu benellku doporucvit kazdemu na cestovani neni vhodnejsi stroj a neni treba kupiovat predrazena GS a jine stroje pokud jedete jako ja kochacku a rychlost neni vasim jedinim meritkem tak lepsi stroj najit za cenu za ktreou je prodavana asi tezko najdete.jo a pozor jedina zavada vyklepas se sroubek co drzi blastr a zavazi takze prkotinaDDDD

• 2 Benelli sraz 6-8 záři

Po celkem vydařené dovolené nás čekal pro mě ten nejlpeší víkend v roce... 2 Ročník benelli srazu. Nebudu tu blafat nesmysly jelikož jsem v úzkém týmu lidí kteří tuto akci připravují byl jsem velmi v napětí jak to klapn

Vloženo: 23.11.2019
    Uskutečněno: 23.11.2019
    Tachometr: 22000km
  • Trip Scotland

Začal jsem po výletech po Slovenksu a Polsku pár srazů s Benellákama pokukovat po splnění svého velkého snu... Scotland mě uchvátila již před lety jen sem nikdy neměl tu odvahu a motocykl kterým bych to uskutečnil a vz

Typ: Dovolená
    Vloženo: 23.11.2019
    Uskutečněno: 23.11.2019
  • Benelli sraz 14.9-15.92018

Vzhledem k tomu ze se žádný podobny sraz pro majitelé značky Benelli nekonal vzali jsme to jakož to uživatele do svých rukou a přes skupinu na FB jsme vytvořili první pokus který vysel až překvapivě parádně...Tímto hned

Vloženo: 03.01.2019
    Uskutečněno: 03.01.2019