Yamaha XV 1600 WildStar (2004)

Vlastník svatyjakub
Vloženo 2.6.2017
Aktualizováno 2.6.2017

Po viragu 535 konečně moto pro dva.

První dojmy - První svezení s respektem k velké moto. musím nechat vyvážit přední kolo. Trochu mi vibrujou řidítka. Trochu mě překvapilo že musím držet motor maličko v otáčkách. Ale pomalu si zvykám. ale proti virážce neskutečné pohodlí.

Motorku bych doporučil pro - Super moto pro dva. Ve městě je to trochu opruz, ale na volné silnici ohromná radost.

Silnej motor , pohodlný sedačky co víc si přát.
Jezdím hodně ve dvou a spolujezdec není skoro znát.
Bohužel není mnoho času tak jen krátké vyjížďky.
Akorát spotřeba by mohla být nižší, ale peníze jsou holt oběživo tak se musej točit.

svatyjakub
svatyjakub napsal 25.06.17 v 17:33

Konečně jsou vibrace pryč.
Nejdříve vyvážení a přefounutí, sice trochu lepší ale stále nic moc. Pak jsem objednal novou gumu /Dunlop 401 aby byl předek i zadek stejnej. A hle vibrace jsou fuč. Nevěřil bych že v dnešní době může být v prodeji něco tak mizernýho jako ta guma co tam byla . Když jsme ji sundali tak jsem palcem lehce zmáčkl kord.
A výrobce - Mitas.
Jinak jsem najezdil zatím cca 1000 km. většinou ve dvou. Jízda pohodová, výkon dostatečný, pohodlí velké. Spotřeba mezi 6.5 -7 litrů.

fery251
fery251 napsal 02.06.17 v 18:19 10b.

Krasavec, jen ty zadní brašny jsou asi obráceně? A ty vibrující řidítka můžou být od ložiska v krku řízení... Ale jinak desítka

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 02.06.17 v 15:19 10b.

Hezký stroj přeji hodně šťastných km

Milan1963
Milan1963 napsal 02.06.17 v 15:07 10b.

Krasavec.

Babicka33
Babicka33 napsal 02.06.17 v 13:21 10b.

Ahoj , do šesti litrů se musíš vejít.