Yamaha XV 750 Virago (1992)

Vlastník Spaarrow
Vloženo 21.5.2017
Aktualizováno 22.5.2017

Malá,živá,spoľahlivá,nenáročná motorka.

První dojmy - Popravde som mal trochu strach,či my sadne a či budem spokojný. Ale už po prvom naštartovaní,keď som ju priviezol domov a prevezení sa na nej,som vedel,že toto je to pravé orechové,pre mňa.

Motorku bych doporučil pro - Tuto motorku by som určite odporučil,začínajúcim motorkárom,ktorým sa páči štýl chopper alebo motorkárom,ktorý preferujú pohodový štýl jazdy a hľadajú niečo menšie,ľahko ovladateľné a hlavne bez drahých investícií. Na internete zohnať veľa doplnkov na motorku a dá sa rôzne upravovať. Je to práve veľká výhoda pre motorkárov,ktorý by si chceli motorku upraviť podľa svojich vlastných predstáv. Nechcem sa týmto teraz nikoho dotknúť ale osobne si myslím,že táto motorka je určená skorej pre menších ľudí,ktorý merajú do 185cm. Motorkár,ktorý má nad 185cm sa môže na nej cítiť trochu divne a môže sa mu aj horšie ovládať. Ale to je len môj názor a každý sa musí rozhodnúť podľa vlastného uváženia.

Doplňky na motorce - Momentálne je motorka v pôvodnom stave v akom vyšla z výroby. Dokúpenú ma len prednú rolku na motolekárničku ,predné plexi,spätné zrkadla Skeleton,padací rám s predkopy a pás na nádrž.

Prečo som si vybral práve Virago? Na obzore som mal viacej typov motocyklov. Ale po dlhých hodinách strávených na internete a hľadaním rôznych recenzií na rôzne typy motocyklov,som sa rozhodol práve pre tuto značku a tento typ,skrz najmenšej poruchovosti a dlhými rokmi odskúšaného motocykla od veľa spokojných motoristov. Zatiaľ sme toho ešte veľa nenajazdili a tak sa nemôžem dopodrobna rozpísať,kde,čo a ako funguje.No časom určite budem pridávať moje skúsenosti a postrehy z ciest. Môžem len toľko na začiatok napísať,že po najazdených prvých spoločných 500km som zatiaľ s kúpou veľmi spokojný. Motorka sa aj pri svojej váhe 240kg správa veľmi svižne a je ľahko ovladateľná. Najlepšie sa motorka určite cíti na ceste,kedže je to cestovná motorka a má nízko posadený motor. No myslím si,že by určite zvládla aj malí terén. Na cestovanie je táto motorka vynikajúca,kedže nemá žiadnu zbytočnú elektroniku a ľahký prístup k motoru. Tak že, pokiaľ je človek trochu šikovný,dokáže si veľa veci opraviť a spraviť aj sám bez volania servisu.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 28.05.17 v 19:45 10b.

Další pěknej kousek na silnici

namor27
namor27 napsal 28.05.17 v 11:03 10b.

pěkná, ať Ti slouží

CENDAS5O
CENDAS5O napsal 26.05.17 v 05:02 10b.

PEKNA-Mnoho Pohodovych KM v Sedle

Záhorák-888
Záhorák-888 napsal 22.05.17 v 23:09

Dekuji Pazďo .A taky chci podekovat za prijeti do skupiny. Víkend sem si s vámy moc užil.Škoda,ze nám jenom nevyšlo to počasí.Spoznal sem spoustu skvelých lidí a budu moc rad když se znovu setkame. Uvidím,či se my podaŕi vybaviť si voľno na první septembrovej víkend.

pazďa60
pazďa60 napsal 22.05.17 v 22:33 10b.

Pěkný kousek, ať dobře slouží a vítej