Kawasaki ZR 7 (1999)

Vlastník Programos
Vloženo 19.5.2017
Aktualizováno 4.5.2018

Vloženo: 31.03.2019, Uskutečněno: 31.03.2019, Stav tachometru: 31 km, Zhlédnuto: 18x, Firma: Banditservis

- nová zadní pneu Michelin
- olej
- brzdovka
- dotažení řetězu
- namazání páčky zadní brzdy(od občasného stání venku vzniklo trošku rzi a nechodila hladce)
- vypraný, naimpregnovaný filtr
- rovnání brýlí po původním majiteli(moc jsem to necítil, ale bylo mi to doporučeno)
- nová vazelína v řízení
- cosi u rozety co nevím jak se jmenuje za 350,- :D
- brzdy prý ještě hodně OK, řetězovka to stejné, takže není třeba dělat

Sumasumárum 6750,-

Ač mi to dřív nevadilo, motorka se teď opravdu ovládá mnohem lépe. Krásně drží stopu když pustím řidítka. Při jízdě jde do náklonu naprosto hladce a konstantně. Je to sto a jedna :D Sametové řízení.

230km po servisu za námi, všiml sem si, že někdy mi jde nastartovat se zmáčknutou spojkou a někdy ne(zmáčknu startér a nic se nestane). Pokud spojku nedržím, tak nastartuje vždy na brnk po zmáčknutí startéru. Upřímně si nejsem vůbec jistý, co je a není správně.

Jinak se jelo parádně, žádné závady, sametový chod. Moc mě vyjížďka potěšila

• Predsezonni servis 2020

Tak nam ta sezona zacla pekne nahovno, co? Coz o to, motorka cajk. Nastartovala na brnknuti. Dost pravdepodobne proto, ze jsem daval novou baterku(kupovano v motokramku vedle Vangelasa v Brne. Fajn borci.) Ale ten koňura

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.05.2020
    Uskutečněno: 09.05.2020
  • Nechala me stat na benzine jaro 2018

- scuk s kamosem za 30km - po 10km jedu na 3 valce - po 1km na 3 valce zastavuji na benzince, chcipam - uz nestartuji :-D :-D :-D :-D - jako laik podezrivam svicku - nechavam se odtahnout - motorka tyden stoj

Typ: Oprava
    Vloženo: 27.04.2018
    Uskutečněno: 27.04.2018
  • První jízda a první servis Červen 2017

Za posledních pár týdnů se toho už událo víc. Vyzvedl sem si papíry(jedná se o moji první motorku vůbec) a jelikož jsem ji koupil kompletně na blind, tak moje první cesta byla rovnou do servisu. Tento čtvrtek sem si j

Typ: Údržba
    Vloženo: 23.06.2017