Kawasaki ZX-6R Ninja (2003)

Vlastník hrc47
Vloženo 28.3.2017
Aktualizováno 28.3.2017

ZX-6R, všichni mi nadávaj že je modrá ale podle mě má něco do sebe :) Hlavně je to moje 3tí modrá motorka v řadě. Bál jsem se totiž že si už na jinou barvu si nezvyknu :D :D

První dojmy - Když jsem na to poprvé sedl, pomalu se rozjel najel na rovinku a hned za 2 plnej, a vono skoro nic, rikam "hmm tak to jsem cekal vic" (byl jsem zvyklý na krouťák odspodu u SV), no a vono najednou to začlo tahat, začlo to tahat víc, potom ještě víc a skoro jsem si ukákl na tachometru 150 a říkám si "aha, tak to je jiný kafe"

Motorku bych doporučil pro - Pro zkušenější jezdce co rádi motorku vytáčejí a rádi se svezou sportovně

Doplňky na motorce - Ukazatel rychlosti, sportovní přepákování, Ladák (noname), CNC páčky, Aftermarket zrcátka s itegrovanými blinkry, Led blinkry, malý držák SPZ, Iridiové plexi, LED parkovačky, Modré H7 v obou světlech, proužky na ráfcích.

Nejlepší na tom je že jsem koukal na bazoš po skůtrech jentak na popoježdění do práce. Potom jsem si řekl že místo skůtra si můžů radši koupit nějakýho přijemnýho nahače např GS500, ale to jsem si po dni taky rozmyslel že mě to nebude bavit. Projíždím si inzeráty a bafne na mě tahle bestie, za dva dny už jsem byl na cestě pro ní

Na moto mám najeto teprve 1000km, a zatím super, skvěle se mi ovládá, akorát si ještě furt zvykám na ten posez ten je oproti SV650 dost brutální hlavně když má doděláný sportovní přepákování, ale už si začínám zvykat a baví mě to

Zatím nemůžu toho moc napsat na motorce mám najeto docela málo ale řeknu pár slov. Mám na ní ladak a řve to jak bestie, jede to jak pichlá svině a do zatáček se klopí sama. Nejzábavnější moto co jsem kdy měl.

Akorát jsou na ní třeba nějaké investice ale s tím se počítalo protože byla za pár peněz, pravděpodobně jsou KO ložiska v krku řízení a teď mi ještě jako naschvál praskl chladič nejspíš od kamínku, takže zatím ninja nepojízdná :(.