Moto Guzzi California Titanium (2003)

Vlastník helioland
Vloženo 11.3.2017
Aktualizováno 5.4.2019

Konečně pořádná motorka, už nevypadám jak vosa na bonbóně

Motorka koupena od týpek od Olomóca - plná spokojenost, technický stav netajil, jednání na jedničku

První dojmy - No, prví dojmy byly dost děsivý ... ventily dělali větší rambajz než vejfuky, a po cestě jsem byl nakrknutej z D1, takže peklo. nakonce se mi to všechno rozleželo v hlavně a řekljsem si že jí koupim. První dojmy z jízdy byly taky děs ... ježiš to je těžký hovado. ale to sakra rychle přešlo. po promazání tlumiče řízení jako nová motorka. do zatáček jde snadno, a jede jak lokomotiva.

Motorku bych doporučil pro - heh, no je to Guzzi .. takže asi pro podobně postižený hovado jako já.

Doplňky na motorce - Brašny, abych měl kam uložit pivo, Sisibar, aby mi přítulka neutekla za jízdy, a Lafranconi, aby o mě vědeli.

Po Nevadě jsem chtěl něco většího, kde si nebudu omlacovat kolena o válce. No a calif se mi vždycky líbil, a když jsem našel titanovku, tak nebylo co řešit.
Motorka měla ještě původní vačku a ventily, a ty jsou jaksi vadné od výrobce, Naštěstí jsem ukecal A-Spirit na to, aby ni udělali svolávačku i po deseti letech od prodeje, a 3 majiteli. takže motorka je jak vyměněná. Ventily nejsou slyšet, vačka neni obroušená jako ta původní. No mohlo by to chvíli jezdit.

Už jsem stihnul najet nějaký ten kilometr, a začínáme se asi kamarádit.
Trochu nezvyk bylo řazení pata-špička, ale zato na duální brzdy jsem si zvykl velice rychle.

Oproti nevadě je to při jízdě hodně veliký rozdíl. ta hmota je prostě znát. Nevada jde do zatáčky skoro sama a řídí se skoro jen myšlenkama, s Califem se musím trochu prát, a pak tam spadne a nechce z ní ven. S nevadou si člověk užívá kroucenice jak kdyby jel na naháči, calif radši jen mírně vlnatý silnice. Taky musím udělat něco s pérováním, až nepříjemně často jdu vzadu na doraz.

MarioV2
MarioV2 napsal 13.10.23 v 21:05 10b.

Titanium z Californii jedno z nejhezčích provedení... plná bodová palba.

Koudy01
Koudy01 napsal 31.05.19 v 09:03 10b.

fatman
fatman napsal 18.03.17 v 17:58 10b.

Gratuluju
Tak tohle jo!
10bodů za Guzzi!

pkKun
pkKun napsal 18.03.17 v 07:34 10b.

už aby bylo hezky

ludus
ludus napsal 13.03.17 v 11:44 10b.

Parádní Guzzi pro hodně pokročilý.