Yamaha XS 650 (1975)

Vlastník rarys
Vloženo 22.12.2016
Aktualizováno 22.12.2016

Opravdová retro i klasika s nádherným projevem .

První dojmy - Měl -li bych si vybrat jednu jedinou motorku na zbytek mého života , hodně bych uvažoval o tomto stroji, je to kovářská práce , příjemná velikost , dlouhá převodovka, zvuk paralelního dvouválce super.

Stroj jsem si koupil spíše ze zvědavosti - pár lidí kteří dělají do klasiků mi řeklo že to má super motor.
Jízda naprosto dokonalá ( na 40 let starou motorku) motor jen šeptá a 50koní bohatě stačí stovkou si to jenom vrní a stopade není vůbec problém.

Vadný stykač starteru -ještě jsem to neřešil a startuji v pohodě kopačkou .
Dále mi odešel alternátor -kotva , tu jsem koupil použitou na ebay za cca 1100kč i s poštovným.
Motorka je super na silnice jako takové a je to opravdu takový zdravý střed mezi velikým parníkem (třeba gold wing) a malou motorkou či endurem.

leopold
leopold napsal 26.10.21 v 06:10 10b.

Nádherný stroj, dávám dohromady také něco takového.
Rovnou se zeptám, neposkytl byste mi zadní stranu TP pro přihlášení na bílé značky.
Nejde mi o vin, ale o technické údaje.
Děkuji.
Můj mail popřípadě: honzapolak@post.cz

Eresák09
Eresák09 napsal 18.08.19 v 12:05 10b.

Zdravím majitele těchto krásných stroju.Mám velikou prosbu,potřeboval bych poslat fotky jak má vypadat výrobní štítek na xs650 a již český tp.Budu ted přihlašovat moji xs typ(447) r.v.1976.
Byl bych vám velice vděčný za jakékoliv informace.Díky Libor. libor.fila@email.cz

marafzs600
marafzs600 napsal 01.01.17 v 19:46 10b.

zmecha
zmecha napsal 24.12.16 v 08:47 10b.

hmm tak to je luxus..

RENDACB9
RENDACB9 napsal 23.12.16 v 22:42 10b.

TAKY PEKNY 447 ... ...A KOUKAM OBA DVA KOUSKY YAMAH Z USA...TO UZ JE ASI JEDINA ZEME KDE SE DAJ SEHNAT ORIGO ZACHOVALY STAVY ZA PRIJATELNY PENIZE...