Aprilia ETV 1000 Caponord (2006)

Vlastník Simon4ever
Vloženo 19.11.2016
Aktualizováno 4.4.2018

Vloženo: 22.05.2017, Uskutečněno: 21.05.2017, Zhlédnuto: 7x

Tak Vám takhle jeden večír volám s Jardou a jen tak mezi slovem jsem zaznamenal, že na 20 kalendářní víkend by se chtěl jet někam projet.
Samozřejmě, že mé slechy okamžitě poslaly informaci do mé mozkové centrály a už se začaly rodit nápady jak by se dalo zařídit aby se mohl účastnit onoho neplánovaného výletu.
Zaplat pánbůh za mou drahou polovičku která má se mnou dost velkou trpělivost a díky neplánované návštěvě její sestry mě na onen moto víkend pustila.
Samozřejmě, že jsem musel ještě podpořit čas odjezdu který si Jarda stanovil na 10:00hodin dopoledne a já v dílně měl suveréně rozhozený řetěz s rozetou na výměnu. Z práce jsem vypálil v 11:00 jako Gagarin do kosmu a hned jsem se ujal montáže nové rozety a řetězu který tentýž den dopoledne dorazil. Venku to pěkně hřálo a já se potil abych vše dostatečně rychle stíhal jelikož jsem přislíbil Jardovi, že vyrazím cce 14:30hod. Byl to docela cvrkot ještě jsem si cvičně zajel ve 12:30 pro děti aby s nimi aspoň na chvilku poblbnul v bazénu a pak hurá do jedné stopy.
Světe div se 14:30hod. a Já připraven a volám Jardovi kde spojíme směr.
Jarda si už v té době dával nějakou mnamku v dřevěném bistru u silnice kousek u Semil. Vyrazil jsem..., prosvištěl jsem Kozákov a pak totálně zašvihaný Semily (nějak jsem cítil kapičky potu když jsem stál v koloně sluníčko se rozhodlo zaměřit se na mou přilbu) konečně jsem vylítnul z města a po pár kilometrech jsem zahlédl Jardu jak u Bistra na mě mává.
Po vypití necelého litru kofoly a jednoho párase v rohlíku jsme vyrazili na Jardův naplánovaný výlet. Pátek se fakt vydařil v krásném počasí místama jsem na budíku zahledl krásných 29°C jsme si to šněrovali po krásách naší zemičky.
Jarda nás vedl jak jinak než po cestách mimo hlavní trasy a místama jsem měl pocit, že to bude i s malou enduro vložkou (Kurde Jardo ten traktor jsem tam nečekal :)) 
Po domluvě jsme si zajeli do Polska na výbornou smaženou rybku a tam se dohodli, že další část trasy samozřejmě opět mimo hlavní to nasměrujeme do autokempu v Žamberku.
Na místo jsme dorazili cca 19:30hod. Jarda nafasoval klíče od Chajdy a hurá převlíknout a na pivko. V místní restauraci u Hřiště jsme zhodnotili den a pak probírali vše co nás napadlo, čas uběhl jako voda. Usínáček byl cca 1:30hod.
Večer jsem zakrojil jako malé překvápko domácí uzené klobásky s chlebem. Podle toho jak jsme je rychle zbaštili myslím, že byli dobrý a přišli nám k chuti.
Ráno jsme se probudili do trochu nehezkého počasí, ale nepršelo.
Posnídali jsme párky a míchaná vejce a hurá vstříct dalším kilometrům.
Směr Jeseníky, zastávka na Králově studánce kde jsme zjistili, že nám navigace připravila překvápko a po krátké vracečce jsme to opět šněrovali po super cestách na Ždár nad Sázavou.
Tahle část cesty byla fakt cool, rozsáhlé planiny, krávy   a zase krávy   a zase krávy , srny  , šotolina, díry a jeden splašenej vocas v Alfe    (Jardo díky však víš za co)
Později jsem si musel vodplivnout    jak mě ten plašan dožral.
Zastávka v Litoveli na obídek kde jsem si dal fakt hustou porci olomóckých tvarůžků (oběd byl opravdu výborný) a pak s plným měchem hurá dál na cestu.
Zastávka na pumpě před Ždárem a tak jsme koukli kam se vykempíme a zajdem na pivko.
Přemístili jsme se tedy nějakým dalších 15 km a usídlili se v kempu kde jsme si dali pizzu Gladiátor (ještě ted mě palí…) pivko Krakonoš (Jarda už dobře hlásil, že
tohle není to pravé ořechové a Já jakož to pivař mu dám za pravdu Krakonoš není pivko na dlouhé rozpití :D Zato se dobře po něm s…. , ale aspoň něco.
Ráno jsme posnídali opět pizzu, ale to už byla jen sýrová a teplé kakao  a hurá směr Kersko.
Po příjezdu do Kerska jsme si dali proslavenou šípkovou a Já to zapil střízlíkem s fotkou pana spisovatele Hrabala.
Tam jsme s Jardou zhodnotili víkend který se nad míru vydařil a dost jsem si ho užil. Po rozloučení v Lysé jsme oba valili směr domů.
Jardou super víkend, nějak ve mě kvíká zase ten Krakonoš už musím jít...

raid (45) napsal 23.05.2017 v 06:53

Paráda Ten lakovaný přední blatní je zajímavý, ale neměl být spíš v matovce?

Simon4ever (1) napsal 22.05.2017 v 21:42

Heh Já se tu chechtám ještě ted

Jardas444 (10) napsal 22.05.2017 v 21:41

tak to jsem se Simone po dlouhé době od srdce zasmál jak si popsal Krakonoše.Jinak hezky napsáno a opravdu super víkend

mašány (1) napsal 22.05.2017 v 21:38

Kluci vy mě zlobite

• Rozlouceni s RR

Tak dneska si pro meho RR prijel novy majitel a po shlednuti a projeti stroje bylo slovo a ruka podana. Po zajisteni vsech abnormalit a vyrizeni dokladu jsme se s mym strojem rozloucili a preji novemu stastnemu majiteli

Typ: Prodej
    Vloženo: 04.04.2018
    Uskutečněno: 04.04.2018
  • Motorex TOP SPEED 15W50

Tak dneska dostal RR novou napl a filtr.

Typ: Údržba
    Vloženo: 19.03.2018
    Uskutečněno: 19.03.2018
  • Týmová trika Cestovatelé pohodáři za uplynulý rok 2017

Tak konečně se mi podařilo zrealizovat návrhy našeho loga pro náš tým Cestovatelů pohodářů za rok 2017 kdy jsme absolvovali krásnou expedici Alpy 2017 až do Saint Tropez Trika jsou již ve výrobě

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.03.2018